Sloučení vláken

Připomínky, dotazy, chyby.
Pravidla fóra
Záležitosti ohledně tohoto fóra
Uživatelský avatar
fapeko
Příspěvky: 1262
Registrován: 19 zář 2011, 15:41
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Sloučení vláken

Nový příspěvek od fapeko »

No já bych poprosil administrátory a moderátory tohoto fora o věčí důslednost v kontrole v nových příspěvcích , protože je tady dost duplicitních příspěvků a to aji 5x .
Pořád nás tady přibývá a už ted se nedá v tom guláší zorientovat a to nemluvě co bude za další rok. :roll:
Navrhoval bych zpřísnit pravidla o zakládaní new. přispěvku atd.,popřípadě mazat(přesunovat) příspěvky.
Třeba takhle: Než položíte dotaz, zkuste využít funkci HLEDAT - hodně příspěvků je zde stále dokola a tak není potřeba vytvářet novou diskusi.
Nedodržování těchto základních pravidel může vést k tomu, že bude váš dotaz bez upozornění smazán!
Sám mám forum a vím co lidi dělaj a taky co se stane časem jak to člověk nechá dojít daleko :?

Tot můj názor , hlavně po mě neřvěte :lol: :mrgreen: :D
Dněpr moto servis Ostrava
Opravy motocyklů M72,Dněpr,Ural
604 910 545
fapeko@seznam.cz
Uživatelský avatar
Michal
Příspěvky: 1123
Registrován: 14 led 2011, 21:43
Bydliště: Károv, Středočeský kraj

Re: Sloučení vláken

Nový příspěvek od Michal »

To že se probírají stejné věci stále dokola je osudem všech dlouhé roky běžících technicky orientovaných diskuzí. Nejkřiklavější případy řešíme - slučujeme nebo rozdělujeme témata, přesunujeme z jedné kategorie do jiné, upravujeme nic neříkající názvy témat (hlavně v inzerci). Mažeme nechtěně dvakrát vložená témata/příspěvky. Naštěstí nebyl ještě nikdy důvod krotit nějakého uživatele.
V každém případě v přátelském duchu informujeme příslušného uživatele jakou změnu a proč jsme provedli. Nechceme uživatele omezovat a už vůbec ne odrazovat od diskuze.
Nebyl bych ale v tom moderování příliš přísný, některá témata jsou jen podobná, nebo se jistá věc probírala v jiném tématu jen okrajově. Případně si ani moderátor nepamatuje, že tu takové téma už někde je. Ostatně je to svobodná diskuze, ne strukturovaná encyklopedie informací typu Wikipedia, příliš tvrdé vedení by diskuzi zcela zadusilo. V extrémním případě až tak jako v minulosti na Pavlově stránkách.

Moderátorské pravomoci zde mají tři lidé. Vedle mě ještě Míra a Němec. Kohokoliv můžete na potřebný zásah upozornit. Bohužel se nám už nedostává tolik času jako na začátku, já mám novou náročnější práci, Němec zedničí na nově pořízeném domě a Míra byl dost vytížen vždy. S aktivními prověřenými uživateli, které dobře známe, se o moderátorské funkce rádi podělíme, pokud o to budou mít zájem.
By my deeds I honor him, flat twin.
Michal "Potápka" :-)

Днепр 650 Молодежный Чоппер (КМЗ-8.157.022) 2002г.
Урал 750 Спортсман (2WD) 2005г.
Uživatelský avatar
Jirka-MT9
Příspěvky: 871
Registrován: 08 úno 2011, 02:07
Bydliště: Janovice nad Úhlavou

Re: Sloučení vláken

Nový příspěvek od Jirka-MT9 »

Souhlasím s Michalem a myslím že to dělají moderátoři správně a dobře. Osobně bych zatím nic neměnil.
Odpovědět