Podzimní sraz v Rozhraní 2017

Plánujete jízdu, sraz, napište to sem. Nebo se pochlubte zážitky a fotkami z cest.
Pravidla fóra
Vyhlašujte zde plánované vyjížďky a akce s otevřenou účastí. Pochlubte se zde zážitky a fotkami z Vašich cest.
Uživatelský avatar
Jirka-MT9
Příspěvky: 871
Registrován: 08 úno 2011, 02:07
Bydliště: Janovice nad Úhlavou

Re: Podzimní sraz v Rozhraní 2017

Nový příspěvek od Jirka-MT9 »

:D Hezké fotky - díky. My už jsme doma v suchu. Cestu zpět jsme absolvovali bez poruch. Jen ta mlha okolo Poličky byla protivná :roll: .
Uživatelský avatar
Dněprák
Příspěvky: 631
Registrován: 25 led 2011, 06:15
Bydliště: Litoměřice

Re: Podzimní sraz v Rozhraní 2017

Nový příspěvek od Dněprák »

Po delší době se mi podařilo opět se dostat na podzimní sraz do Rozhraní. Počasí nic moc, ale mohlo být i hůř. Pátek večer se vydařil, počasí se umoudřilo a tak se u velkého ohně a v teple pěkně poslouchal Tondův repertoár. Kagor byl dobrý, bramboráky také, ochrana proti dešti v pohodě. Vyjížďka byla sice kratší, ale perfektní. Brod, bláto, kaluže, výjezdy, sjezdy, takže za naší osádku vyjížďka výborná. Vzhledem k tomu, že jízdu podle slepé mapy nemusím, protože zabloudím normálně a natož podle slepé mapy, jel jsem s dalšími ve skupince, kterou vedl zodpovědně Franta Buřval.
V neděli nepršelo a tak byla pouze v začátku nepříjemná mlha a v pohodě jsme dojeli domů.
Povedlo se mi zaznamenat celou vyjížďku na kameru, takže pokud máte chuť a čas se podívat je to na https://dneprak.rajce.idnes.cz/Ural_-_D ... hrani_2017#
Odpovědět