pokus o přihlášení přes PL

Dovozy, přihlašování na bílé nebo zelené značky, přestavby.
Pravidla fóra
Zveřejněte své zkušenosti s papírováním, ptejte se, jak co papírově vyřešit a zda to vůbec oficiálně jde.
PavelOV
Příspěvky: 12
Registrován: 29 srp 2016, 11:25

pokus o přihlášení přes PL

Nový příspěvek od PavelOV »

dobrý den
jelikož se brzo stanu majitelem jednoho MW z Ukrajiny,mám jednu prosbu na majitele MW již tady v čechách kdo to má ale postavené na bílých značkach...
nebyl by ochoten někdo,kdo má BÍLOU značku mi zaslat nascenovaný svůj techničák ?
V Polsku se totiž chce jen 11 údajů pro přihlašení z Ukrajiny,ale u nás už chcou 26 těchto technických údajů a rád bych to jen okopíroval a ulehčil si pakááárnu
a prosím zdržte se diskuze že to nepůjde,nejde,nemožné,neexistuje,neuděláš to atd atd atd...prostě to chci zkusit touhle cestou přes PL a uvidíme
děkuji
Jarda
Příspěvky: 321
Registrován: 21 led 2011, 22:58
Bydliště: Pacov

Re: pokus o přihlášení přes PL

Nový příspěvek od Jarda »

Já ti teda nepomohu,mám MT-10 toho času stále na Pl tp,čekám na zaslání doplnujících údajů pro registr vozidel.Pak až pojedu na STK.
Zajímá mě ale,jak budeš postupovat dál,až seženeš kopii TP?Zdá se,že by to mohla být další cesta,otázka je,jak se popereš s úředním šimlem?
Uživatelský avatar
hipik634-750
Příspěvky: 1017
Registrován: 30 čer 2012, 16:39
Bydliště: Usti nad Labem

Re: pokus o přihlášení přes PL

Nový příspěvek od hipik634-750 »

obvykle ty udaje musi doplnit distributor ... ne kdokoliv (kopie tp)
-------------
КM3 К-750М р.1967 Хиппр - уникальная передвижная мастерская
Jawa 634 boeing r.1973 Bojing
Jawa 559/18 sport r.1964 Bílá
Jawa 353 r. 1956 vráček
---
місцевий VIP
Jarda
Příspěvky: 321
Registrován: 21 led 2011, 22:58
Bydliště: Pacov

Re: pokus o přihlášení přes PL

Nový příspěvek od Jarda »

A může se to doplnit třeba i přes Dekru?Já na ty údaje právě čekám už 4.týden,myslel jsem,že to půjde rychleji.
PavelOV
Příspěvky: 12
Registrován: 29 srp 2016, 11:25

Re: pokus o přihlášení přes PL

Nový příspěvek od PavelOV »

no jelikož tady jen všichni mluví a mluví a mluví...tak já nebudu mluvit a konám...
co jsem pochopil z debat jde vlastně jen o dva lidi,kteří otom rozhodujou a to mám ověřené...
první je udělat STK,stačí tam mít známého který tomu věnuje dostatek času,doplní chybějící údaje aby to prošlo oficiální cestou a je první krok splněn
druhý šiml čeká na dopravce kde se to přihlašuje,no náhoda sedá i na vola a i tam hold musí být známý...
tak jen zháním teď ten techničák kdo má MW s bílýma značkama ať to těm známým kapánek ulehčím to přihlašování,když už to vypadá nadějně a je to domluvené...
no nechci předbíhat,chytřejší budu cca za měsíc,teď najít někoho kdo má bílé značky.....
Jarda
Příspěvky: 321
Registrován: 21 led 2011, 22:58
Bydliště: Pacov

Re: pokus o přihlášení přes PL

Nový příspěvek od Jarda »

Tak pokud ti to vyjde,budu jen tiše závidět a přeju ti to,u mě na dopravce chtějí i jak moc to řve,tak se obávám,že ještě budu muset někam na zkušebnu,já taky konám,jen jak jsem výše psal,čekám na ten canc z Rozhraní,jenže jsem se trefil v blbou dobu,kdy vedení nemá čas,byla dovolená,pak různé srazy atd.
Fort
Příspěvky: 168
Registrován: 31 led 2014, 22:23
Bydliště: Písek

Re: pokus o přihlášení přes PL

Nový příspěvek od Fort »

Nechci se vtírat do každého příspěvku, ale téměř ve všech těchto případech je nejúčinnější individuální přístup
(už jsem to tu psal) tzn. navést úředníka, aby ten nápad, Vám pomoci, dostal on sám.
Plošně si tady udělat návod a natvrdo někam přijít – na to jsou naše stroje příliš - heiklich
I na technické mi už sami řekli – „nešťourejte do těch Vašich papírů“ – když jsem chtěl mít techničák úplně dokonalý.
PavelOV
Příspěvky: 12
Registrován: 29 srp 2016, 11:25

Re: pokus o přihlášení přes PL

Nový příspěvek od PavelOV »

jááá budu opravdu jen a jen spoléhat na ty známosti....jen jim ukážu cestu a bude to jen na nich....no uvidíme
PavelOV
Příspěvky: 12
Registrován: 29 srp 2016, 11:25

Re: pokus o přihlášení přes PL

Nový příspěvek od PavelOV »

opravdu se tady nenajde jediný člověk co by měl K750 MW na normálních značkách ???? že by mi poslal ofocený velký TP ????

děkuji
Uživatelský avatar
Pavel Kučera
Příspěvky: 121
Registrován: 16 úno 2011, 11:12
Kontaktovat uživatele:

Re: pokus o přihlášení přes PL

Nový příspěvek od Pavel Kučera »

PavelOV píše:dobrý den
jelikož se brzo stanu majitelem jednoho MW z Ukrajiny,mám jednu prosbu na majitele MW již tady v čechách kdo to má ale postavené na bílých značkach...
nebyl by ochoten někdo,kdo má BÍLOU značku mi zaslat nascenovaný svůj techničák ?
V Polsku se totiž chce jen 11 údajů pro přihlašení z Ukrajiny,ale u nás už chcou 26 těchto technických údajů a rád bych to jen okopíroval a ulehčil si pakááárnu
a prosím zdržte se diskuze že to nepůjde,nejde,nemožné,neexistuje,neuděláš to atd atd atd...prostě to chci zkusit touhle cestou přes PL a uvidíme
děkuji
Dobrý den,
rozhodně to zkuste. Nechte si vystavit PL doklady a potom se ozvěte. Vydám Vám "Potvrzení údajů pro registry vozidel při dovozu ze zahraničí", s tím půjdete na STK a potom s protokolem z STK na registr vozidel.
Do PL dokladů nikdy nedostanete všechny údaje, které jsou potřeba pro náš registr.
Bude Vás to stát o 1500 Kč více.

Více info zde:
https://uralforum.cz/viewtopic.php?f=10 ... =15#p16206

S pozdravem
Pavel Kučera
SovMotCentr | Pavel Kučera
Rozhraní 75 | 569 03 Rozhraní | Česká republika
tel.: +420 461 723 746
e: info@ural.cz | w: www.ural.cz | fb: MotocyklyUral
nyvlt.jirka
Příspěvky: 1
Registrován: 14 lis 2017, 14:19

Re: pokus o přihlášení přes PL

Nový příspěvek od nyvlt.jirka »

Mám k prodeji polské doklady Dnepr MT 16 se side. Nemám stroj na který přihlásit. Nekdo východních čech?
Tokarev
Příspěvky: 50
Registrován: 13 srp 2017, 13:17
Bydliště: Mělnik

Re: pokus o přihlášení přes PL

Nový příspěvek od Tokarev »

Zdravím, nemáte někdo prosím v pc polsko-českou smlouvu na koupení motorky z polska ?? Nebo tip kde stáhnout? Děkuji za odpověďi
PavelOV
Příspěvky: 12
Registrován: 29 srp 2016, 11:25

Re: pokus o přihlášení přes PL

Nový příspěvek od PavelOV »

tak od pátku mám oficiální bílé české značky na Dněpra....
koupil jsem si ho na ukrajině, přihlásil a proclil v polsku a ted už konečně jezdím na českých značkách ....



tak už nikdo tady neříkejte že to nejde

ONO TO JDE a JDE a JDE
Tokarev
Příspěvky: 50
Registrován: 13 srp 2017, 13:17
Bydliště: Mělnik

Re: pokus o přihlášení přes PL

Nový příspěvek od Tokarev »

Ano jde to, i u nás už jeden jezdí
Odpovědět