Opravy, stavby a díly Uralů a Dněprů

Vyrábíte nebo prodáváte něco na Dněpry, Uraly?
Pravidla fóra
Komerční nabídky. Zde nabídněte Vaše zboží.
Dodržujte prosím následující pravidla:
-Nabízejte zde POUZE věci úzce související se stroji Dněpr, Ural, K750, M72, MV650/750. Nabídky nesouvisejících služeb a zboží budou mazány.
-Více druhů zboží nabízejte v jednom inzerátu, odděleno na řádcích pod sebou.
-U každého zboží uveďte vždy konečnou cenu včetně daní.
-Změny v dostupnosti a nabídce provádějte editací inzerátu, nikoliv zakládáním nového nebo příspěvkem v diskuzi. Diskuze k inzerátu slouží především k dotazům potenciálních zákazníků.
-V každém inzerátu uvádějte na začátku textu celé své jméno nebo název firmy, na konci uveďte nějaký kontakt - email nebo telefonní číslo.
-U celých motorek vždy uveďte, jaké má papíry.
Děkujeme za dodržování pravidel.
MOTOCENTRUM CB
Příspěvky: 27
Registrován: 22 bře 2015, 12:25
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Opravy, stavby a díly Uralů a Dněprů

Nový příspěvek od MOTOCENTRUM CB »

každý rok prodáme cca 100 motorek nových a použitých, provedeme stovky oprav
90% lidí se se mnou normálně baví, někteří v pátek jezdí na schůzi = kafepokec
- ta motorka je původní(až na ten vypínač) tak proč by neměla projít ?
- dnes mi volal majitel a tří dni z motorky neslezl a domluvili sme se na společné bitvě pod Prahou k výročí osvobození.

opravdu vám nerozumím ale pokud prodáváte tak jak popisujete tak se vašim názorům nedivím

MG
opravy sovětské techniky se zaměřením na Dněpr, Ural, T34-55M
Uživatelský avatar
hipik634-750
Příspěvky: 1017
Registrován: 30 čer 2012, 16:39
Bydliště: Usti nad Labem

Re: Opravy, stavby a díly Uralů a Dněprů

Nový příspěvek od hipik634-750 »

řeknu to takhle, i kdyz bych prodal svoje kacko mechanicky spraveny s nejvyssi peci (rozumej tak aby to spolehlive jezdilo) , stejne by zakaznik za chvili prisel, ze mu neco odeslo a mohl by mit pocit, ze jsem mu prodal krám
-------------
КM3 К-750М р.1967 Хиппр - уникальная передвижная мастерская
Jawa 634 boeing r.1973 Bojing
Jawa 559/18 sport r.1964 Bílá
Jawa 353 r. 1956 vráček
---
місцевий VIP
Dneprstein
Příspěvky: 612
Registrován: 21 led 2011, 12:28

Re: Opravy, stavby a díly Uralů a Dněprů

Nový příspěvek od Dneprstein »

Nic si z toho nedělejte... - Tady se to odborníkama na cokoli jen hemží!!! Technikou počínaje a ekonomií konče... :-D
Uživatelský avatar
fapeko
Příspěvky: 1262
Registrován: 19 zář 2011, 15:41
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Opravy, stavby a díly Uralů a Dněprů

Nový příspěvek od fapeko »

Můžete mi řící co vám ten člověk udělal ,že jste se do něho pustili jak na nějakého polského překupníka???.
Že prodává motorku za 75 je jeho věc.Že opravil a dal do provozu díly které byli ve špatném stavu je taky jeho věc ,co udělal a neudělal je taky jeho věc a vlastně vám může být úplně u prdele co prodáva a v jakém to je stavu!!Žádal vás on aby jste se nějak vyjadřovali ke stavu motorky?? Nežádal ,tak laskavě zavřete ty vaše nevýmachané huby prosím
Podívejte se na ty vaše domrdané bastly co máte doma a potom něco tady kritizujte.Nejlépe je dělat tady ze sebe kinga co všechno zná ,všude byl dvakrát a nic není problém a jak přijede na sraz ,tak vám v tom mlátí jak v mlátičce ,teče olej atd. prostě hnus velebnosti .Hodte tady foto těch vašich motorek a mužeme je taky začít posuzovat ,jenže to asi neuděláte že :lol:
Já opravdu nechápu co vy jste za generace lidí.......
Dněpr moto servis Ostrava
Opravy motocyklů M72,Dněpr,Ural
604 910 545
fapeko@seznam.cz
Uživatelský avatar
Davy
Příspěvky: 805
Registrován: 20 črc 2012, 09:23
Bydliště: Lovosice a Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Opravy, stavby a díly Uralů a Dněprů

Nový příspěvek od Davy »

fapeko uklidni se, vzdyt se do nej nikdo nijak nenavazi. Ta cena je hodne nad realem, to je proste fakt. A tohle je forum, tak se tu diskutuje. Pokud nechce diskuzi, tak si to mel vystavit nekam jako placenej inzerat. Myslim ze by ses nad nekterejma svejma cholerickejma prispevkama na tomhle foru mel trochu zamyslet.
Davy
Dněpr MT11 r.v.2001
davidovo.hys.cz
PijuJakoRus
Příspěvky: 12
Registrován: 01 bře 2015, 19:51
Bydliště: vamberk

Re: Opravy, stavby a díly Uralů a Dněprů

Nový příspěvek od PijuJakoRus »

V tomhle ma fapeko pravdu. Plne snim souhlasim! Moje kacko je zatim v rozkladu ale az ho budu davat dokupy tak se urcite obratim na lidi jako je fapeko nebo pan CB. Klidne at jich tu je vic aspon bude z ceho vybirat. A co se tyce ceny tak jsem videl i za vic. Treba tu moji hromadu srotu jsem poridil za dvacet bude na tom hromadu prace spolkne jeste vic penez ale stejne nelituju ze mi lezi v garazi
Uživatelský avatar
Davy
Příspěvky: 805
Registrován: 20 črc 2012, 09:23
Bydliště: Lovosice a Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Opravy, stavby a díly Uralů a Dněprů

Nový příspěvek od Davy »

PijuJakoRus píše:V tomhle ma fapeko pravdu. Plne snim souhlasim! Moje kacko je zatim v rozkladu ale az ho budu davat dokupy tak se urcite obratim na lidi jako je fapeko nebo pan CB. Klidne at jich tu je vic aspon bude z ceho vybirat. A co se tyce ceny tak jsem videl i za vic. Treba tu moji hromadu srotu jsem poridil za dvacet bude na tom hromadu prace spolkne jeste vic penez ale stejne nelituju ze mi lezi v garazi
Ale to prece nikdo nerozporuje. Tady se jen resi ze ta cena je vysoka a ze ta motorka je udelana na kseft. Kvuli tomu je opravdu nutne psat prispevky o nevymachanejch hubach a domrdanejch bastlech?
Davy
Dněpr MT11 r.v.2001
davidovo.hys.cz
Uživatelský avatar
bobanbob
Příspěvky: 251
Registrován: 28 led 2011, 23:09
Bydliště: Okres Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Opravy, stavby a díly Uralů a Dněprů

Nový příspěvek od bobanbob »

fapeko má recht :D
a ta cena ? mě zase tak vysoká nepříjde pokud to je opravdu uděláno pořádně.
já jsem na 80 000 a to jsem si všechno dělal sám teda i s motorem ..
někdo si to udělá sám a někdo si to prostě koupí .
Uživatelský avatar
Davy
Příspěvky: 805
Registrován: 20 črc 2012, 09:23
Bydliště: Lovosice a Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Opravy, stavby a díly Uralů a Dněprů

Nový příspěvek od Davy »

MOTOCENTRUM CB píše:každý rok prodáme cca 100 motorek nových a použitých, provedeme stovky oprav
90% lidí se se mnou normálně baví, někteří v pátek jezdí na schůzi = kafepokec
- ta motorka je původní(až na ten vypínač) tak proč by neměla projít ?
- dnes mi volal majitel a tří dni z motorky neslezl a domluvili sme se na společné bitvě pod Prahou k výročí osvobození.

opravdu vám nerozumím ale pokud prodáváte tak jak popisujete tak se vašim názorům nedivím

MG
Ta motorka neni puvodni. Je to proste opraveny a nalakovany tak jak to prislo, sam jste priznal ze je to skladacka. Projit by to nemelo, protoze to nema zadnou historickou hodnotu, i kdyz je hezka. Ale nejspis to nakonec projde. Vim o horsich. Zas na druhou stranu vim o motorkach ktery neprosly kvuli spatnejm rozmerum spojovaciho materialu.
Vy uz jste to prodal? Tak to gratuluju. Budto stesti a nebo jste dobrej a lidi to vedi.

My neprodavame, my jsme ta druha strana ;) Pres prodavani jste tu jen Vy a fapeko, nejlepsi renovator na svete, proti jehoz skvostum jsou vsechny ostatni domrdany bastly.
Davy
Dněpr MT11 r.v.2001
davidovo.hys.cz
Uživatelský avatar
Davy
Příspěvky: 805
Registrován: 20 črc 2012, 09:23
Bydliště: Lovosice a Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Opravy, stavby a díly Uralů a Dněprů

Nový příspěvek od Davy »

bobanbob píše: já jsem na 80 000 a to jsem si všechno dělal sám teda i s motorem ..
někdo si to udělá sám a někdo si to prostě koupí .
To taky nikdo nerozporuje. Cena za postaveni tohodle, pokud je to udelany dobre si myslim ze muze s praci vysplhat klidne k tem osumdesati. Jenze trzni cena kacka bez papiru je do padesati tisic a to musi bejt hodne pekny. Takze delat neco takovyhodle jako komercni projekt je blbost, pokud nema clovek uz predem zajemce, nebo hodne dobry jmeno.
To je jak kdyz si nechas udelat na baraku novou strechu. Zaplatis paletu, ale odhadni cena domu stoupne jen o kousek. Ja jsem treba u svoji Octavie uz hodne pres 150 000, pricemz jeji trzni cena je tak 80.
Davy
Dněpr MT11 r.v.2001
davidovo.hys.cz
Uživatelský avatar
Honda Wanderer
Příspěvky: 391
Registrován: 21 zář 2011, 07:55
Bydliště: kde končej brambory a začíná víno

Re: Opravy, stavby a díly Uralů a Dněprů

Nový příspěvek od Honda Wanderer »

Jen ať je cena vyskoká. O to bude dražší moje Emka. A mě vždycky potěší, když stoupne na ceně a vím, že jsem dobře zainvestoval. :lol:
Don't give in without the fight!
Uživatelský avatar
Benďa
Příspěvky: 144
Registrován: 18 bře 2012, 08:11

Re: Opravy, stavby a díly Uralů a Dněprů

Nový příspěvek od Benďa »

Za jedno si myslím že tohle není vlákno pro diskuse, i když to zakladatel tohohle vlákna sám podpořil.
Za druhé si myslím že se ta debata zvrhla (jako poslední dobou skoro pokaždé) z věcné diskuse na vzájemné osočování a urážení což se mi moc nelíbí. Až do nedávné doby bylo tohle fórum oáza klidu mezi ostatními fóry a dodržovala se zde jistá (použil bych slovo soudružská ale, však víme že to některým vadí) soudržnost majitelů a nadšení z jejich strojů překonávalo rozdíly mezi ortodoxními veteránisty a zarytými offroudisty. Poslední dobou zde naprosto zbytečně dochází ke střetům kterých jsem byl svědkem při navštěvování jiných zájmových fór a které ve finále vedly k jejich úpadku. Poprosím vás, nechte zbytečných roztržek a věnujme se našim strojům ať už jsou naše ponutky k lásce k těmto mašinám jakékoli a nenechme upoadnout toto fórum do internetového bláta kde se již válí spousta dalších ;-)
Děkuji Benďa ;-)
M72 1952
K-750 1959
Uživatelský avatar
Peterka
Příspěvky: 76
Registrován: 08 úno 2015, 14:17
Bydliště: Plumlov a Hanušovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Opravy, stavby a díly Uralů a Dněprů

Nový příspěvek od Peterka »

:? Asi tak nějak , jsem tady jen chvíli ale už mi to tu připadá jak na foru Motorkáří.cz :(
Dněpr 12 - r.v. 1983
Jawa 175 Special - r.v. 1938
Yamaha WR 450 F- r.v. 2008
Suzuki Intruder M1800 R2 - r.v. 2009
Aprilia Dorsoduro 1200 - r.v. 2011
Uživatelský avatar
Dněprák
Příspěvky: 631
Registrován: 25 led 2011, 06:15
Bydliště: Litoměřice

Re: Opravy, stavby a díly Uralů a Dněprů

Nový příspěvek od Dněprák »

Tak se to zase nějak zvrtlo. Původně jsem se jako neodborník na typy těchto motocyklů vůbec nechtěl do debaty zapojit, ale po nekulturním vypěnění Fapeka mi to nedalo. (Ale jinak s ním souhlasím.)
Dobře to napsal Benďa. Aby to nedopadlo tak, že ten sem nebude psát proto, že sem píše tady ten. Na tenhle sraz nepojedu proto, protože sem jezdí tenhle ten. A sem už vůbec nepojedu, protože zase budu poslouchat jak mám zbastlenou motorku.
Ve většině příspěvků se dá najít něco co může platit.
Ale vrátím se k uvedenému motocyklu. Pokud nejsem zarytý veteránista a chci takový motocykl, tak bych o něm uvažoval. Na první pohled jsou opravy laku i plechařiny udělané dobře. Asi bych se možná bál těch veteránských atestací, ale v tom se nevyznám a když vidím co vše jezdí, asi to až tak velký problém nebude. Ale možná se mýlím. Předpokládám, že toto není první motocykl, který uvedený servis prodával, takže asi ví do čeho jde.
Nebyl dělán motor a převodovka. Vzhledem k tomu, že v tomto servise dělají opravy motocyklů, tak asi umí posoudit po kontrole stav tohoto motoru. Nevím opět kolik už dělali těchto motorů. ale myslím si, že pokud jsou zavedený servis a mají nějaké jméno za dobu své existence, asi si ho nechtějí pošramotit na ruských motorech.
Nevyznám se v hodnotách různých typů ruských motocyklů. Ale pokud porovnávám to co je někdy vidět na Bazoši za 30 000 Kč a kolik je potřeba to toho vrazit peněz, práce, nervů a času, tak to radši koupím tento, byť dražší.
Tady by asi bylo nejlepší, kdyby se vyjádřil kupec, který to jako jediný může ohodnotit.
MOTOCENTRUM CB
Příspěvky: 27
Registrován: 22 bře 2015, 12:25
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Opravy, stavby a díly Uralů a Dněprů

Nový příspěvek od MOTOCENTRUM CB »

peterko, peterko moje slova sedm let se už tam nevyjadřuju a po několikaletých zkušenostech z motorkářů je fapekovo reakce asi jediná účinná, ale snad se to tady ještě tak nezvrhne.

- inzerát jsem dal proto aby se o nás vědělo a samo potřebuji znát zájem.
- k Uralům a Dněprům mě dovedlo jednoduché rozhodnutí. Stavěli jsme i nějakou R75Wh (saharu) a její výrobní cena je min. 700 000,- Zájemci by byli, ale ty peníze jsou krutý na to honit jí v terénu a tak jsem se rozhodl, vzhledem k mým sympatiím k sovětským zbraním, vyrobit něco lepšího-výkonnějšího a prodejnějšího. Tak tvoříme Dněprourala kterého jsem popsal výše s cenou cca 150 000,-. Myslel jsem že to bude jakási předváděčka pro militantní zájemce, ale zatím je zájem o leštěnky na výlety, což mě těší, ale když tam nebude ten Děgtarjev a Mosin nevím nevím.
- nemyslete si že když máte stroj za 50000,- a jezdíte okolo komína , že jinej si nekoupí motík za 500 000,- na vejlety
- rád proberu jakékoli poznatky, protože zkušeností není nikdy dost a bojeváje mašíny sou nevyzpytatelné.
- k tomu káčku na fotce už není třeba se vyjadřovat, jen snad to , že originál není přepínač světel a 12V el. instalace. Musíte si přiznat že nikdo neví jak ty motorky vypadaly, když si přečtete ruský články , tak namontovali co jim sojuz dodal. Jak se pozná motík s historickou hodnotou a složenina po dvou průjezdech bahnem opravdu nevím. Motíka složeninu máme všíchni, je nesmysl že by někdo během provozu něco nevyměnili.

navrhuju v klidu si povídat o problémech a řešit výlety a bojové úkoly. Můžu nabídnout cokoli opravit, zrenovovat díly pro ty co si to rádi dělají sami

MG
opravy sovětské techniky se zaměřením na Dněpr, Ural, T34-55M
Odpovědět