klasicke spz

Dovozy, přihlašování na bílé nebo zelené značky, přestavby.
Pravidla fóra
Zveřejněte své zkušenosti s papírováním, ptejte se, jak co papírově vyřešit a zda to vůbec oficiálně jde.
drumbas
Příspěvky: 382
Registrován: 26 bře 2011, 11:38
Bydliště: okoli ostravy

klasicke spz

Nový příspěvek od drumbas »

zdar
narazil jsem na stranky
http://etovar.cz/cs/home/1988-zadni-spz ... prani.html
lisuji klasicke spz na přani
tak mě napadlo si je nechat orazit misto těch novych veteranskych nevzhlednych plachet
vim že bych za to mohl byt pokutovany protože by se to mohlo považovat jako jizda bez spz
ve spravnim řizeni pokuta až 10000kč a odebrani řidičskeho prukazu až na nevi kolik...
ale když zajdu na policii a oznamim odcizeni spz již nemam povinost si vyřidit novou ale bez taky jezdit nesmim
takže v dobrym duchu abych byl ocejchovan si vyrobim novou a to už mi mužou polibit šos
kdysi jsem četl soudni rozhodnuti na toto tema viz
http://www.quadmania.cz/forum-detail/?ft=2795&fid=21
ten dotyčny byl sproštěn obžaloby
co vy na to
nemusi se jednat pouze o veteranske značky .nedavno jsem přihlašoval kyvačku a ta značka tam prostě nepasuje
Uživatelský avatar
arno77
Příspěvky: 453
Registrován: 01 kvě 2011, 20:27
Bydliště: Opavsko

Re: klasicke spz

Nový příspěvek od arno77 »

já ji mám na svojí kývačce, no a mám ji tam už cca 8 let, každoroční provoz - nebyl s tím problém a to jsem si nechal předělat RZ, nikoliv starou SPZ. Problém nebyl ani na STK. Tam mi chlápek se kterým jsem to tehdy diskutoval, že pokud budou číslice vytlačované a ne jen namalované, tak není problém. Zatím nebyl. A vypadá to vskutku jinak.. Nevím jak na ruské motorce, tam ešte možná to tak blbě nevypadá, ale na takové jawě z padesátých let je ta nová plachta jak pěst na oko. A krom toho že je to nevzhledné to zakrývá i z části odrazku.. Takže co se týká estetična u mě za jedna ;)
jo a odkaz není špatný, krom toho že mezi číslicemi nemám oproti originálu pomlčku, tak mě ta má stála cca dvojnásobek a ještě o něco více než tady drumbas prezentuje na tom jeho odkazu..
M-72
Odpovědět