Chlazení motoru vzduchem

Pochlubte se svými zlepšováky. Nebo zde hledejte inspiraci.
Pravidla fóra
Pochlubte se svými úpravami, vychytávkami, doplňky. Diskutujte o úpravách, nad jejichž provedením si lámete hlavu.

Re: Chlazení motoru vzduchem

Nový příspěvekod jericho-3 » 05 říj 2018, 18:26

Ale no tak, vždyť já to nikomu neberu, ale v české kotlině je problém cokoliv napsat, aby se hned někdo nenafoukl, neurazil nebo dokonce z toho neměl trauma.Většina lidí ve všem ihned vidí útok, nějaká nadsázka nebo sranda se tady nepěstuje. Hlavně ti nejchytřejší jsou ve své genialitě často dotčeni a ihned hází své nekonečné vědomosti v plen, aby ukázali jak velké mají pinďíky..Já to mám jinak, jezdím z křížencem rusa a každou jízdu mu blahořečím, že pořád jezdí bez téměř jakékoliv údržby, a důvod proč jej mám, je nejen láska k boxerům, ale i proto že v jednoduchosti je genialita..Vždy když se vracím domů, tak si říkám, kurva musíš udělat tohle a tohle, pak to zaparkuji a vzpomenu si na to, až když se chci svézt..takže zase vyjedu a chrochtám si,jak to mastí do kopce a jaký má krásný zvuk.A že mám často jiné názory, samozřejmě, nemám rád uniformitu, kde každý musí mít stejný názor..Jak by to vypadalo, kdyby všichni tvrdili to samé? Každý má svůj přístup k technice a při problému je to obrovská výhoda...Právě v dílně je nezbytné, aby byli mecháni s jiným přístupem. Někdo pořád jen tahá dráty, hovoří s ŘJ a ani nezvedne kapotu. Pak přijde druhý a podívá se,zda není prázdná nádrž, zda je motor vůbec mechanicky schopen jízdy, zda není brambora ve výfuku apod..Jde na vše od Adama..Tak si také všimni, že moc neotravuji, jen když se dívám na Google , tak mi tam kolikrát skočí toto forum..Tak se nezlobte, že jsem vám narušil vaše teploučko :) ..
jericho-3

Předchozí

Zpět na Úpravy, zlepšováky, vychytávky, příslušenství