Začínám opravovat

Řešíte problém? Jak na to?
Pravidla fóra
Technické záležitosti Dněprů, Uralů, Káček a eMek.

Re: Začínám opravovat

Nový příspěvekod hipik634-750 » 05 lis 2018, 00:54

sajda bez zpatecky je smutna ...
Padalik mi normalne kliku na kacko delal. Cos mu prosimte psal? zavolej mu. 2x jsem mu jí posílal poštou.
Zakalení doma, technici mě asi zabijou, ale až budeš na chatě dělat ohýnek, tak tam ty šrouby hoď a až budou červený, tak je kleštěma vyndej a hoď je do oleje - bacha bude to prskat ... alternativa - navařuj na ně něco tak dlouho, až budou červený, pak to flexou zarovnej a zase do oleje ... anebo kup pevnostní :D
na netu neni nikde dynamo na trabanta ???
až budeš těsnit válce - pod pružinama jsou takový korkový těsnění, nezapomen vymenit, chčije to pak na válce a hulí.
spínač brzdy neřeš, jestli funguje
můžeš si v profilu nastavit odkud jsi?
Jestli ti můžu radit, tak to neřeš moc vědecky. já lak dělal pokud možno ne moc hezkej, právě kvulí oděrkám. nemá to být leštěnka
jestli chceš dlouhej rám, tak bych se nebál to fiknout a nastavit, když udržíš roviny
-------------
КM3 К-750М р.1967 Хиппр - уникальная передвижная мастерская
Jawa 634 boeing r.1973 Bojing
Jawa 559/18 sport r.1964 Bílá
Jawa 353 r. 1956 vráček
---
місцевий VIP
hipik634-750

Nový příspěvekod lub » 05 lis 2018, 20:23

Nemůžu si odpustit, když vidím jak je svařenej ten rám, tak je zázrak, že se ještě to káčko nerozpadlo.Ale je to zřejmě pro KMZ typické provedení ,tohle snad vařil někdo kdo předtím vařil asfalt:), neb já to měl na dněpru podobné . Jinak jak Ti radí ostatní, nech si udělat motor od někoho kdo tomu rozumí a torza co máš doma si nech na zkoumání jak to vlastně funguje.Stejně to tak dopadne, dávám tomu rok maximálně dva.A neřeš hlouposti jako je barva nebo spínač.
lub

Nový příspěvekod Boldrik-1945 » 05 lis 2018, 20:33

Korkové těsnění pod ventilama sem dělal,nemají najeto ani kilák
Yamaha virago xv 750
Čz 175-standart 25B r.v.1938
K-750 r.v.1960
Boldrik-1945

Nový příspěvekod kambucha » 10 lis 2018, 20:23

Nemůžu si pomoct ale z těch fotek se mi zdá že to je Boldrikovo dněpří neštěstí s názvem Baruška z Kardašky. Od koho jsi Michael koupil ten stroj?
... piva a mašin už fakt plnou garáž
kambucha

Předchozí

Zpět na Opravy, údržba