Dnněpr 16

Toužíte po Dněpru či Uralu, ale moc o nich nevíte? Zeptejte se!
Pravidla fóra
Diskutujte zde nad tím, po jakém stroji toužíte, ptejte se na cokoliv o těchto strojích.
vraťa
Příspěvky: 14
Registrován: 19 říj 2011, 21:40

Dnněpr 16

Nový příspěvek od vraťa »

Zdravím vespolek,
Tak jsem se včera stal hrdým majitelem Dněpra s pohonem sajdy. Zakoupil jsem ho od místního uživatele "Jardy"
Domu jssem ho přivezl okolo osmnácté hodiny, po nezbytném seznámení s technikou jsem udělal rvní seznamovací jízdu cca 10km. Vše proběhlo vpohodě.
Dnes byla v plánu trošku delší druhá seznamovací jízda. Ve skutečnosti to bylo několik jízd při kterých jsem doladil pár technickejch nedokonalostí strroje a po obědě jsem vyjel na okružní jízdu spojenou s návštěvou jednoho kolegy dlouholetého dněpristy.
Výsledek byl takovej,že to ve finále dalo krásných 150km :o , trasa byla kombinace asfalt, pol'načky a chvilku i oranice :shock:
Závěrem můžu říct že jsem přijel pěkně unavenej, stroj fungoval bez problému.
Poldys
Příspěvky: 1
Registrován: 25 lis 2011, 13:08

Re: Dnněpr 16

Nový příspěvek od Poldys »

Tak velká gratulejšn a tak trochu i ta závist. Já jsem "fundurák" a co se týče koupi "kovaného komunistyů, jsem tak ve stadiu pokusu :D Hltám zatím spoustu info a vypadá to, že asi na příští sezonu přesedlám, i když co to kecám, vám vlastně sezona nikdy nekončí :o Tak spoustu v poho kilásků a hlavně kolama dolů.
Čau
vraťa
Příspěvky: 14
Registrován: 19 říj 2011, 21:40

Re: Dnněpr 16

Nový příspěvek od vraťa »

Nemáte prosím někdo fotečku Přepákování zpátečky z převodovky k nádrži? Našel jsem to na stánkách kučery, ale chtěl bych to vidět jak to vipadá na motorce.
Uživatelský avatar
Jirka-MT9
Příspěvky: 871
Registrován: 08 úno 2011, 02:07
Bydliště: Janovice nad Úhlavou

Re: Dnněpr 16

Nový příspěvek od Jirka-MT9 »

Gratuluji a těším se na setkání na nějakém z tom srazu - bude nás víc, nebudem se bát vlka nic :lol: .
drumbas
Příspěvky: 382
Registrován: 26 bře 2011, 11:38
Bydliště: okoli ostravy

Re: Dnněpr 16

Nový příspěvek od drumbas »

tož je fajny ten tvuj kočar
hlavně si ho uži a robku ze synkem pořadně vyvez
vraťa
Příspěvky: 14
Registrován: 19 říj 2011, 21:40

Re: Dnněpr 16

Nový příspěvek od vraťa »

Tak jsem to nevydržel a začal jsem postupně odstraňovat drobné nedostatky :lol:
30112011144.jpg
30112011145.jpg
30112011146.jpg
Uživatelský avatar
Soptík
Příspěvky: 286
Registrován: 19 črc 2011, 13:10
Bydliště: Náchod

Re: Dnněpr 16

Nový příspěvek od Soptík »

Tak to se máš. Já začal "drobné" nedostatky odstraňovat v lázni s louhem a v pískovacím boxu. :-)
Jawa 350/640
Jawa 250/353
K-750
vraťa
Příspěvky: 14
Registrován: 19 říj 2011, 21:40

Re: Dnněpr 16

Nový příspěvek od vraťa »

Soptík píše:Tak to se máš. Já začal "drobné" nedostatky odstraňovat v lázni s louhem a v pískovacím boxu. :-)
Lakování mám v plánu až příští rok, nejdřív ho chci doladit po technický stránce k obrazu svému.
Odpovědět