koupě K750

Toužíte po Dněpru či Uralu, ale moc o nich nevíte? Zeptejte se!
Pravidla fóra
Diskutujte zde nad tím, po jakém stroji toužíte, ptejte se na cokoliv o těchto strojích.
lokers888
Příspěvky: 2
Registrován: 07 črc 2016, 22:24

koupě K750

Nový příspěvek od lokers888 »

Zdravím všechny..

Chtěl by jsem koupit K 750 se sajdkou. Jsem úplný amatér v této moto... ( minulé supertenere 750 a ted 1150 gs adventure)

Přečetl jsem si toho tady na foru hodně a chci se zeptat jestli někdo nebude prodávat a nebo jestli neví o nečem fajn. Chtěl by jsem už něco kompletního po renovaci a s papírama at alespon svezu ženu než do toho začnu sypat :)
Jsem samozřejmě omezen financemi.
Nebo jestli má cenu něco takového: https://motorky.bazos.cz/inzerat/626211 ... r-K750.php

Všem předem děkuji za odpovědi a pomoc...
Uživatelský avatar
bobanbob
Příspěvky: 251
Registrován: 28 led 2011, 23:09
Bydliště: Okres Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: koupě K750

Nový příspěvek od bobanbob »

těžko radit buhví jak to je udělaný .
já osobně jsem rád že jsem si pořídil dojetej šrot udělal renovaci a tím pádem vím na čem sem
lokers888
Příspěvky: 2
Registrován: 07 črc 2016, 22:24

Re: koupě K750

Nový příspěvek od lokers888 »

joo to je určitě nejlepší znát tu motorku skoro do šroubku. asi tak taky dopadnu ale spíš jsem myslel jestli tady někdo nechce prodat svého a nebo jestli je tady v čr něco ted slušnýho na prodej.
Uživatelský avatar
zdeněk
Příspěvky: 348
Registrován: 27 úno 2011, 10:35
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: koupě K750

Nový příspěvek od zdeněk »

Začal bych asi od MT 16 se zpátečkou a náhonem na sajdu :D
zdeněk
Dněpr K750 r.v.1968
Ural Tourist SWD 750 r.v.2001
Beowulf
Příspěvky: 17
Registrován: 14 zář 2016, 14:33

Re: koupě K750

Nový příspěvek od Beowulf »

Dobrý den pánové. Minulý týden jsem pořídil K750M a musím říci, že mě ten stroj nepřestává udivovat. Zatím v dobrém slova smyslu. To horší asi přijde. Motoricky jede dobře, že z toho všude chčije olej neberu jako závadu. Vím, že jsou lepší a novější stroje než SVčka, ale mě se prostě líbí ten archaický vzhled. Toto forum už čtu docela dlouho(až mne pomalu odradilo od koupě). Veškeré informace, které jsem hledal, jsem zatím našel a tím všem děkuji. Foto dodám snad zítra. Asi nejsem jako většina z vás, mám solo a jsem leštěnkář ;) . Hezký večer. Honza, Střední Čechy
Jarda
Příspěvky: 321
Registrován: 21 led 2011, 22:58
Bydliště: Pacov

Re: koupě K750

Nový příspěvek od Jarda »

No,já bych některé informace bral s rezervou,jsou tu tací,kteří s Dněprem (650 OHV) dojeli až za polární kruh atd.Oni ty motocykly zas tak špatné nebudou.Pokud to vozilo třeba na Ukrajině ovečky na trh,to by taky každý motocykl nepřežil.
dněpr MT9
Příspěvky: 89
Registrován: 11 zář 2016, 03:05

Re: koupě K750

Nový příspěvek od dněpr MT9 »

Ahoj ten někdo kdo s tím dojel za polární kruh jsem já a musím říct že až na nějaký excesy jako zlomená vidle nebo laborování s elektrikou to jelo bez problémů takže za mně sice je to starý ale super zážitky na cestách. A pokud si to člověk neosahá a neudělá všechno po svým nebo nevymění za nový tak se to bude srát stejně jakákoliv jiná stará mašina, jen možná o trochu víc. Ale co by to bylo za expedice kdyby to pořád a pořád jenom jelo, ten šmír k tomu prostě patří. A když vidím na srazech v polsku co s tím dokážou projet a jak to prasí tak to asi nebude tak špatný stroj
Odpovědět