Co si o tom myslíte?

Toužíte po Dněpru či Uralu, ale moc o nich nevíte? Zeptejte se!
Pravidla fóra
Diskutujte zde nad tím, po jakém stroji toužíte, ptejte se na cokoliv o těchto strojích.
gepr
Příspěvky: 2
Registrován: 18 lis 2015, 13:32

Co si o tom myslíte?

Nový příspěvek od gepr »

Ahoj,

jsem absolutně neznalý Uralista. Chtěl bych jen něco na občasné projetí se side.

Co říkáte, např. tomuhle?

http://aukro.cz/ural-650-se-sajdou-i5983485259.html

Díky za případné reakce. :-)
host
Příspěvky: 307
Registrován: 01 bře 2011, 08:51
Bydliště: Pardubice

Re: Co si o tom myslíte?

Nový příspěvek od host »

Tenhle vergl se tady už někde nedávno mihnul. Zdá se kompletní, záruka funkčnosti čehokoliv nulová (původ Polsko / Ukrajina atd.). Naopak velká pravděpodobnost nutnosti zásahů kamkoliv - ihned či po čase provozu. Velmi pravděpodobně nepřihlásitelné na normální značky. Na zelené s otazníkem (= zda je stav odpovídající pravidlům testace a přísnosti komisaře); z foto nelze objektivně posoudit, ale protože fotky vždy spíš přidávají, tak otazníky asi i dva; např. světlo asi dodané dodatečně.....
Dněpr MT12
Honda CM400T
Honda XBR 500
ČZ 175/1938
JČZ 150
...a další stvůry
Aci
Příspěvky: 42
Registrován: 13 dub 2015, 10:10

Re: Co si o tom myslíte?

Nový příspěvek od Aci »

Já si vždycky na fotkách všímám detailů okolo. Člověk, nafukující kolo na Dněpra v pozadí může znamenat vášnivého milovníka těchto strojů, který do tohoto nasypal spoustu peněz a s láskou se mu věnoval. Nebo taky polského souseda, který točí motorky za účelem maximálního zisku.
Spo.On
Příspěvky: 45
Registrován: 24 črc 2015, 17:07

Re: Co si o tom myslíte?

Nový příspěvek od Spo.On »

motorka pochází 100% Z UK (podle modré pásky)... :-D takže tě čeká to co všechny ukrajince, rozebrat motor, vyčistit, zkontrolovat, opravit co je třeba...
Dněpr MT10-36
Uživatelský avatar
arno77
Příspěvky: 453
Registrován: 01 kvě 2011, 20:27
Bydliště: Opavsko

Re: Co si o tom myslíte?

Nový příspěvek od arno77 »

Spo.On píše:motorka pochází 100% Z UK (podle modré pásky)... :-D takže tě čeká to co všechny ukrajince, rozebrat motor, vyčistit, zkontrolovat, opravit co je třeba...
myslíš tu, co jí omotávají rukojeti? :lol:
to je snad nějaký národní zvyk a jinou ani nemaj, taky jsem na jedné měl..
M-72
Spo.On
Příspěvky: 45
Registrován: 24 črc 2015, 17:07

Re: Co si o tom myslíte?

Nový příspěvek od Spo.On »

Přesně tu... :-D až tam budu mít zas někdy cestu, tak si jí snad budu muset pořídit abych zjistit co je to za technologický zázrak, opravují tím všechno...
Dněpr MT10-36
Drak
Příspěvky: 18
Registrován: 16 pro 2015, 21:17
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou

Re: Co si o tom myslíte?

Nový příspěvek od Drak »

Ahoj,
myslím, že vypadá docela dobře. Předpokládám, že máš v plánu tu motorku stejně zrenovovat, nebo? Za ty peníze pěknej kus. Kbyby jsi viděl mého Péráka 250, než jsem ho komplet udělal... :-)
M62 Irbit
Jawa Pérák
Cagiva Raptor 1000
a mnoho dalších krámů... :-)
gepr
Příspěvky: 2
Registrován: 18 lis 2015, 13:32

Re: Co si o tom myslíte?

Nový příspěvek od gepr »

Ahoj, díky všem za reakce. :-) Pořád jsem na vážkách, nemám vůbec zkušenosti s přihlašováním motorky na veteránské značky. Nerad bych, aby to pořád jenom stálo v garáži... Také nevím jestli jsem to vůbec schopnej dát do slušnýho stavu. :-) Dodělal jsem teď po dvou zimách renovaci jawy a dala mi celkem zabrat, po tom co jsem četl tak mám z Urala dost respekt. :-) chjo ... fakt nevím, ale za ty prachy se mi to pořád celkem líbí.. :-)
Uživatelský avatar
hipik634-750
Příspěvky: 1017
Registrován: 30 čer 2012, 16:39
Bydliště: Usti nad Labem

Re: Co si o tom myslíte?

Nový příspěvek od hipik634-750 »

no zajdi s fotkou do veteranskyho klubu, oni ti reknou
-------------
КM3 К-750М р.1967 Хиппр - уникальная передвижная мастерская
Jawa 634 boeing r.1973 Bojing
Jawa 559/18 sport r.1964 Bílá
Jawa 353 r. 1956 vráček
---
місцевий VIP
host
Příspěvky: 307
Registrován: 01 bře 2011, 08:51
Bydliště: Pardubice

Re: Co si o tom myslíte?

Nový příspěvek od host »

Lze důvodně předpokládat, že konečná částka se může vyšplhat na 2 - 3 násobek ceny kupní. Podle stavu a šikovnosti majitele, co je schopen udělat / zajistit vlastním přičiněním.
Dněpr MT12
Honda CM400T
Honda XBR 500
ČZ 175/1938
JČZ 150
...a další stvůry
Uživatelský avatar
fapeko
Příspěvky: 1262
Registrován: 19 zář 2011, 15:41
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Co si o tom myslíte?

Nový příspěvek od fapeko »

To je úplně jedno co koupiš za mrdku https://www.stream.cz/autobazar/1000755 ... #odebirane,stejně do toho narveš min 50 litru a 300 hodin práce +ti musi Bublina namalovat nové noty :mrgreen:
A pokud jsi jawku dělal dvě zimy ,tak toho rusa budeš dělat deset zim a jak vyjedeš ,tak se ti rozpadne klika
a potom převodovka atd. ,protože ti nikdo neřekl na co si máš dávat pozor při opravě :D a bláhově si věřil(podle jawy), že to co mam být v pořádku je vlastně od výroby šrot :lol:
Dněpr moto servis Ostrava
Opravy motocyklů M72,Dněpr,Ural
604 910 545
fapeko@seznam.cz
Lukáš K750
Příspěvky: 4
Registrován: 29 led 2016, 13:26

Re: Co si o tom myslíte?

Nový příspěvek od Lukáš K750 »

fapeko píše:To je úplně jedno co koupiš za mrdku https://www.stream.cz/autobazar/1000755 ... #odebirane,stejně do toho narveš min 50 litru a 300 hodin práce +ti musi Bublina namalovat nové noty :mrgreen:
A pokud jsi jawku dělal dvě zimy ,tak toho rusa budeš dělat deset zim a jak vyjedeš ,tak se ti rozpadne klika
a potom převodovka atd. ,protože ti nikdo neřekl na co si máš dávat pozor při opravě :D a bláhově si věřil(podle jawy), že to co mam být v pořádku je vlastně od výroby šrot :lol:
Je to přesně tak jak fapeko napsal.Mám u něj svuj motor z Káčka které jsem koupil pojízdné a po rozebrání a prohlidce veškerých dílu nechápu že to šlo vubec nastartovat.
Ural M67 1989.M 72 1956
Odpovědět