Koupě a převoz Dněpra

Toužíte po Dněpru či Uralu, ale moc o nich nevíte? Zeptejte se!
Pravidla fóra
Diskutujte zde nad tím, po jakém stroji toužíte, ptejte se na cokoliv o těchto strojích.
Jarda
Příspěvky: 321
Registrován: 21 led 2011, 22:58
Bydliště: Pacov

Re: Koupě a převoz Dněpra

Nový příspěvek od Jarda »

Díky za nabídku,já jsem si sice na jaře pořídil garáž (v ceně garáže byl i byt :)),chci si pořídit nějakou hračku,ale zatím nevím,kterým směrem se vydat (ve hře je taky ještě BMW GS nebo Kawasaki W800 atd.,na tyto motorky mi teda chybí peníze),nejsem si totiž jistý,jestli bych měl na Dněpra čas,přeci jen ta údržba je trochu náročnější,jinak na té Pl.inzerci jsou i s polskými doklady,ale je pravda,že do 2000e jich tam moc není.
Spíš mě zajímá,jak to u tebe proběhne s přepisem,jestli hned dostaneš doklady do ruky,nebo na ně budeš čekat,až je odhlásí nebo ti je pošle poštou?
Jinak na toho druhého Dněpra se zeptat můžeš,třeba mě to postrčí trochu dopředu.
Uživatelský avatar
Ciza
Příspěvky: 40
Registrován: 19 říj 2015, 11:35
Bydliště: Libiš, středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě a převoz Dněpra

Nový příspěvek od Ciza »

S Nemcem jsem domluvenej že půjde ráno odhlásit a já tím pádem přijedu, zaplatím jdu dom i s odhlášenejma papírama.
Jinakten druhý je také Dněpr MT16 na papírech, předrenovační stav a také cena kolem 2000Eu.
Na koníčky si člověk čas udělat musí. Já mám Dněpra jako druhou motorku, Na projížďky po Evropě mám velkýho cruisra Wildstara XV1600, najedu ročně na motorce kolem 10tis km
Dněpr MT-16 r.v.1993
Yamaha XV1600 Wildstar
Jarda
Příspěvky: 321
Registrován: 21 led 2011, 22:58
Bydliště: Pacov

Re: Koupě a převoz Dněpra

Nový příspěvek od Jarda »

Asi to budu muset udělat taky tak,koupit něco na ježdění a pak Dněpra,na jaře jsme se nastěhovali do zrekonstruovaného a nějak se nemůžem finančně zmotat,takže bud Dněpr nebo jiná běžná motorka a to je ten kámen úrazu,nad kterým přemýšlím snad každý den :( ,manželka je ze mě na prášky,ale má jasno,chce BMW nebo tak něco,Dněpr jí nic neříká,měli jsme ho a neuchvátil jí,ale stařičká Afrika jí brala dost.
Uživatelský avatar
Ciza
Příspěvky: 40
Registrován: 19 říj 2015, 11:35
Bydliště: Libiš, středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě a převoz Dněpra

Nový příspěvek od Ciza »

Tak už je doma, teď jen přihlásit a může začít renovace ;)
Přílohy
před naložením v DE
před naložením v DE
Dněpr MT-16 r.v.1993
Yamaha XV1600 Wildstar
Uživatelský avatar
Ciza
Příspěvky: 40
Registrován: 19 říj 2015, 11:35
Bydliště: Libiš, středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě a převoz Dněpra

Nový příspěvek od Ciza »

Jinak má tam ještě jednoho Dněpra MT16 na komplet DE dokladech za 1950,-Eu kdyby někdo chtěl ;)
předám kontakt
Přílohy
image1 (2).jpg
Dněpr MT-16 r.v.1993
Yamaha XV1600 Wildstar
Uživatelský avatar
fapeko
Příspěvky: 1262
Registrován: 19 zář 2011, 15:41
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě a převoz Dněpra

Nový příspěvek od fapeko »

Gratuluji ke koupi ;) Hlavně nám napiš jak si dopadl s přihlášením a co to vše obnášelo.Barvu motorky nechej tak jak je aspon tě nikdo nesestřelí z cesty jak to budeš věčně opravovat v odstavným pruhu :lol: A neboj počáteční úsměv ti dlouho nevydrží :D
Dněpr moto servis Ostrava
Opravy motocyklů M72,Dněpr,Ural
604 910 545
fapeko@seznam.cz
Uživatelský avatar
Ciza
Příspěvky: 40
Registrován: 19 říj 2015, 11:35
Bydliště: Libiš, středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě a převoz Dněpra

Nový příspěvek od Ciza »

OK pak jsem dám info o přihlášení. A úsměv mě drží dlouho, jsem životní optimista s pesimistickými předtuchami a proto mě většinou nic nerozhází, teda krom lidské blbosti.
Dněpr MT-16 r.v.1993
Yamaha XV1600 Wildstar
host
Příspěvky: 307
Registrován: 01 bře 2011, 08:51
Bydliště: Pardubice

Re: Koupě a převoz Dněpra

Nový příspěvek od host »

Gratuluji! K impozantní postavě impozantní motocykl. Tak to má být.
Dněpr MT12
Honda CM400T
Honda XBR 500
ČZ 175/1938
JČZ 150
...a další stvůry
Uživatelský avatar
Ciza
Příspěvky: 40
Registrován: 19 říj 2015, 11:35
Bydliště: Libiš, středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě a převoz Dněpra

Nový příspěvek od Ciza »

Dnes jsem to v dílně detailně prohlížel a musím říct, že se tomu v Německu asi trochu majitel věnoval, olej nikde neteče, zkontroloval jsem hladinu oleje a ten je krásně čistý (je to trochu přelité), vzduchový filtr nový, nové svíčky, zatím jen karburátory jsou nějaký jetý (jsou tam původní CCCP), zato nádrž je plná sajrajtu. No uvidíme k čemu se dostanu až se to rozebere. Teda sednul jsem si na zadek z těch prasáckých svárů na kompletní motorce.
Dněpr MT-16 r.v.1993
Yamaha XV1600 Wildstar
Uživatelský avatar
Davy
Příspěvky: 805
Registrován: 20 črc 2012, 09:23
Bydliště: Lovosice a Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupě a převoz Dněpra

Nový příspěvek od Davy »

Pokud je olej čistý, tak je prostě novej. V Dněpru čistej olej nevydrží moc dlouho. Jestli je čistej neupatlanej motor, tak ho majitel umyl před prodejem. Jestli z toho něco teče poznáš až tak po čtvrt hodině jízdy, až se všechno prohřeje.
K těm svarum, tady http://davy-jawajizda.wz.cz/dnepr/dnepr.html si můžeš mj. přečíst jak se montuje originál nová přední vidlice. Nutné základní nářadí: soustruh, svářečka .... :) Rám sajdy jsem měl z výroby křivej tak že její kyvka narážela do rámu. Chce to flexu, svářečku a nebát se toho ;)
Davy
Dněpr MT11 r.v.2001
davidovo.hys.cz
Odpovědět