10. sraz sovětských motocyklů na poříčské Homolce

Plánujete jízdu, sraz, napište to sem. Nebo se pochlubte zážitky a fotkami z cest.
Pravidla fóra
Vyhlašujte zde plánované vyjížďky a akce s otevřenou účastí. Pochlubte se zde zážitky a fotkami z Vašich cest.
Uživatelský avatar
petr
Příspěvky: 104
Registrován: 07 zář 2011, 18:53
Bydliště: Poříčí nad Sázavou

10. sraz sovětských motocyklů na poříčské Homolce

Nový příspěvek od petr »

Přátele, kamarádi,


zveme Vás na setkání na Homolce, již 10.jubilejní. Termín víkend 30.7.-1.8.2021.
Ubytování vlastní, občerstvení zajištěno.


Už se na Vás všichni těšíme :).


Petr, Jarka, Petra a Martin
Přílohy
_DSC7580.jpg
Uživatelský avatar
Jirka-MT9
Příspěvky: 871
Registrován: 08 úno 2011, 02:07
Bydliště: Janovice nad Úhlavou

Re: 10. sraz sovětských motocyklů na poříčské Homolce

Nový příspěvek od Jirka-MT9 »

To ale ten čas letí. 10. sraz a mně to připadá tak maximálně 5. Nespletl jsi se Petře? Rádi zúčastníme.
Uživatelský avatar
Naposled
Příspěvky: 138
Registrován: 05 kvě 2011, 08:23
Bydliště: Vrchotovy Janovice

Re: 10. sraz sovětských motocyklů na poříčské Homolce

Nový příspěvek od Naposled »

Ave Mistři,
už se to blíží. Motor mám sice ještě na ponku, ale už cítím Poříčský vítr ve vlasech. Dorazím .
MT 12-S
Uživatelský avatar
petr
Příspěvky: 104
Registrován: 07 zář 2011, 18:53
Bydliště: Poříčí nad Sázavou

Re: 10. sraz sovětských motocyklů na poříčské Homolce

Nový příspěvek od petr »

Ahoj všem, vkládám jídelní lístek na sobotní oběd. Jednotná cena za menu je 220 Kč. Platba za menu při registraci.
Přílohy
68BAFA46-4D15-47D4-BE82-845C7EAB8125.jpeg
Uživatelský avatar
Naposled
Příspěvky: 138
Registrován: 05 kvě 2011, 08:23
Bydliště: Vrchotovy Janovice

Re: 10. sraz sovětských motocyklů na poříčské Homolce

Nový příspěvek od Naposled »

Ave Mistři,
moc děkuji za jubilejní a o to víc dokonalý sraz. Povedlo se mi do Janovic dojet za hoďku. 10 metrů za značkou obce mi přestala fungovat spojka. Takže pro mně moje milovaná žena přijela s lanem. Stav nekomentovala, ale já vím, co si myslela.
Jste skvělý.
MT 12-S
Uživatelský avatar
Jirka-MT9
Příspěvky: 871
Registrován: 08 úno 2011, 02:07
Bydliště: Janovice nad Úhlavou

Re: 10. sraz sovětských motocyklů na poříčské Homolce

Nový příspěvek od Jirka-MT9 »

:D Děkujeme organizátorům za super zorganizovaný již 10. sraz na Homolce, který se opět velmi vydařil. Organizátiři nám zařídili dokonce i myčku na spláchnutí prachu z dráhy. Než jsme dojeli do Příbrami, tak jsme měli motorky umyté a holky vlhké :lol: . Tomu říkám dokonalý servis. Na obědě v Milíně si nás obsluha sice pletla s vodníky, ale přesto nás skvěle nakrmili (možná se vodníků bojí, tak nás nechtěli rozhněvat). Domů jsme dorazili ve 2 hodiny a po vybalení již jen odpočíváme a vzpomínáme na krásný víkend. Ještě bych na závěr rád poděkoval Jarce a spol za organizaci sbírky pro Standu.
Doufám, že jste všichni dorazili domů bez problémů a těším se zase někdy na shledání.
Sidecar Šumava
Uživatelský avatar
Dněprák
Příspěvky: 631
Registrován: 25 led 2011, 06:15
Bydliště: Litoměřice

Re: 10. sraz sovětských motocyklů na poříčské Homolce

Nový příspěvek od Dněprák »

Ahoj Homolkové.
Povedlo se, pěkně jste to provedli. Díky za výroční 10. sraz. Vyjížďka v okolí Sázavy byla pěkná , někdy jsem si připadal jak někde v horách. Úzké silničky , samá zatáčka, nahoru a zase dolů. Díky celému týmu a rodinných příslušníků velmi dobře zorganizovaný a chutný oběd. Nový prvek tombola, dobrá věc a hlavně, že posloužila skvělé akci v kombinaci se sbírkou pro Standu.
Jinak s tou myčkou na umytí motorek to ale Jirko organizátoři nezvládli, protože motorku jsem od prachu neměl a přesto mi myčka byla spuštěna.
Takže celou cestu myčka běžela a umývala a umývala a umývala. Motorka byla umytá, já ne vlhký, ale mokrý. Nějakým způsobem mi kukla působila jako knot a postupně voda stékala pod nepromokem a pronikala pod vším prádlem až k trenkám a níže.
Ale to jsou takové drobnosti, které nás občas na cestách potkají.
A teď je na řadě Trumpetka a tak doufám, že se v hojném počtu opět sejdeme.
Uživatelský avatar
petr
Příspěvky: 104
Registrován: 07 zář 2011, 18:53
Bydliště: Poříčí nad Sázavou

Re: 10. sraz sovětských motocyklů na poříčské Homolce

Nový příspěvek od petr »

Ahoj všem, moc Vám děkujeme za letošní sraz. Bylo to super. Nově jsme pro Vás založili na Facebooku skupinu Setkání sovětských motocyklů na Homolce. Skupina je soukromá, pouze pro členy. Stačí poslat žádost a my ji bleskově schválíme. A pak už můžeme směle vkládat fotky a videa 😉
Zvláštní poděkování patří také našim sponzorům a to konkrétně pivovaru Svijany, firmě Motoron Křížov, panu Miloni Kafkovi, firmě ACI Praha a všem ostatním, kteří se podíleli na příspěvku pro Standu a přikládáme pár fotografií . Ještě bychom rádi poděkovali za krásné upomínkové dary Pavelkovic klanu , Šumavákům , Ivanovi Varcholovi a Petře Bučakové , moc nás to potěšilo .

https://krmec.rajce.idnes.cz/Homolka_I/


Těší nás, že se Vám u nás líbilo a věříme, že jste všichni dorazili domů bez větších technických závad.
Naposledy upravil(a) petr dne 04 srp 2021, 07:59, celkem upraveno 1 x.
ludek01
Příspěvky: 31
Registrován: 08 srp 2017, 07:31
Bydliště: OPAVA
Kontaktovat uživatele:

Re: 10. sraz sovětských motocyklů na poříčské Homolce

Nový příspěvek od ludek01 »

Děkujeme organizátorům za krásný víkend a posílám odkaz na něco málo fotek co jsem nafotil https://dnepr-ural.rajce.idnes.cz/10._sraz_na_Homolce/
Uživatelský avatar
Jirka-MT9
Příspěvky: 871
Registrován: 08 úno 2011, 02:07
Bydliště: Janovice nad Úhlavou

Re: 10. sraz sovětských motocyklů na poříčské Homolce

Nový příspěvek od Jirka-MT9 »

Bagr a Žaneta
Příspěvky: 1
Registrován: 05 srp 2021, 08:38

Re: 10. sraz sovětských motocyklů na poříčské Homolce

Nový příspěvek od Bagr a Žaneta »

Další fotky na

https://krmec.rajce.idnes.cz/Homolka_I/>

Během dne dohraji ještě fotky od Petry. Mějte se
Uživatelský avatar
Jirka-MT9
Příspěvky: 871
Registrován: 08 úno 2011, 02:07
Bydliště: Janovice nad Úhlavou

Re: 10. sraz sovětských motocyklů na poříčské Homolce

Nový příspěvek od Jirka-MT9 »

Super fotky Martine, předej uznání nejvyššího sovětu manželce. Doufám, že stejně hezky už bude fotit na všech srazech, nebo to bude muset naučit Žanetu s Bagrem :lol: .
Odpovědět