Babiny na Silvestra

Plánujete jízdu, sraz, napište to sem. Nebo se pochlubte zážitky a fotkami z cest.
Pravidla fóra
Vyhlašujte zde plánované vyjížďky a akce s otevřenou účastí. Pochlubte se zde zážitky a fotkami z Vašich cest.
Uživatelský avatar
Dněprák
Příspěvky: 631
Registrován: 25 led 2011, 06:15
Bydliště: Litoměřice

Babiny na Silvestra

Nový příspěvek od Dněprák »

Je tady nějak mrtvo, tak aspoň nějaké foto ze Silvestrovské vyjižďky na Babiny.
Jinak dnes padal sníh i v Litoměřicích, tak možná něco na ty zimní srazy bude.
Pokud by měl někdo zájem o Evženův Dněpr, tak je na prodej.
Přílohy
P1070666.JPG
P1070678.JPG
P1070680.JPG
Uživatelský avatar
Michal
Příspěvky: 1123
Registrován: 14 led 2011, 21:43
Bydliště: Károv, Středočeský kraj

Re: Babiny na Silvestra

Nový příspěvek od Michal »

Děkuji za inspirativní fotky.

Ale rád bych připomenul, že obrázky sem můžeš vkládat přímo ze svého rajčete, místo nahrávání příloh.
Uděláš to tak, že na rajčeti si otevřeš obrázek z výběru v novém okně a zkopíruješ jeho adresu co se objeví v adresovém okně, alternativně si ze stránky s fotkou klikneš pravým tlačítkem a zvolíš kopírovat adresu obrázku.
Tady na fóru pak klikneš na čtvereček Img a v textu se ti objeví značky IMG a /IMG mezi než vložíš zkopírovanou adresu obrázku.
Tím způsobem se tady zobrazují obrázky přímo z jiných webů aniž by byly uloženy zde na fóru.

O vánocích jsem si dal práci s promazáním příloh starších témat, které neobsahovaly užitečné informace nebo kde nelze předpokládat že by je někdo ještě chtěl někdy vidět. Přesto není uvolněno mnoho místa pro nové přílohy, nebudem li se krotit, brzy opět dojde. Neprošel jsem celé fórum, tolik času jsem neměl.
By my deeds I honor him, flat twin.
Michal "Potápka" :-)

Днепр 650 Молодежный Чоппер (КМЗ-8.157.022) 2002г.
Урал 750 Спортсман (2WD) 2005г.
Odpovědět