Linky

Diskuze o čemkoliv
Pravidla fóra
Přátelská diskuze o čemkoliv. Žádná tématická omezení.
Uživatelský avatar
Honda Wanderer
Příspěvky: 391
Registrován: 21 zář 2011, 07:55
Bydliště: kde končej brambory a začíná víno

Re: Linky

Nový příspěvek od Honda Wanderer »

Frajeři dělají linky takhle. 8-)
https://www.youtube.com/watch?v=UsTIMxeO_ng
Základ je dobře u toho vypadat, tzn. prsteny, náramek a růžovočervená košile. Až budu linkovat další stroj, budu se toho držet. :D

Ještě jsem viděl video z Irbitu z linkování sajdy a ženská to měla stejně rychle. Ale to nemůžu najít.
Don't give in without the fight!
serpico-3
Příspěvky: 454
Registrován: 16 led 2013, 16:03

Re: Linky

Nový příspěvek od serpico-3 »

No řeknu ti, prsten neprsten je to borec. Pro mne, který když píše, má co dělat, aby nedělal vlnovky je to zázrak. A je to jedno, kdo nebo kde toje.. ;)
Beowulf
Příspěvky: 17
Registrován: 14 zář 2016, 14:33

Re: Linky

Nový příspěvek od Beowulf »

Zdravím, nevíte někdo jak mají být široké linky? Konkrétně na káčku.
Díky
Jan
dněpr MT9
Příspěvky: 89
Registrován: 11 zář 2016, 03:05

Re: Linky

Nový příspěvek od dněpr MT9 »

zdravím všechny nadšence do linek. já si je dělal taky sám ale jak zde někdo psal jako jelito = oblepit natřít. ale věřte mi, že linky jsou to poslední na srazy jako leštěnky ještě ale do lesa nebo jako cestovní terénní stroj určitě schová ty hranky které jsou místy vidět a po třicetitisících je to stejně odrbaný tak jakýpak štráchy s tím. ale proti gustu a když někdo najede 20km za rok po asfaltu tak to prosím ale stejně všechny čeká vytahování motoru vytahování převodovky vytahování kol vytahování diferáku tak to stejně omlátí a pak budou perfektní linky na opráskaným laku. viděl jste někdy někdo originál jak to bylo zprasený? žádné míry šířka lítala sem tam a taky umístění levá pravá strana rozdíly atd.
miras
Příspěvky: 17
Registrován: 12 srp 2013, 16:56

Re: Linky

Nový příspěvek od miras »

Ahoj nevim odkud si ale suprový a za dobrou cenu dělá linky p, Kailová Cerhenice u Kolína, můžu poslat kontakt. Mirek.
Odpovědět