Zpráva z Irbitu, facebook, překlad z angličtiny

Diskuze o čemkoliv
Pravidla fóra
Přátelská diskuze o čemkoliv. Žádná tématická omezení.
mototrempi
Příspěvky: 17
Registrován: 15 led 2019, 22:00

Zpráva z Irbitu, facebook, překlad z angličtiny

Nový příspěvek od mototrempi »

Nejnovější z ústředí Uralu:

drazí přátelé,

Pracujeme na přizpůsobení našich operací nové realitě a rádi bychom vám poskytli aktuální informace.

1) Jak jsme vás již dříve informovali, montáž nových motocyklů v naší továrně v Irbitu byla pozastavena. Od naší poslední aktualizace se situace s logistikou v Rusku a z Ruska nezlepšila. Stále nejsme schopni importovat komponenty do továrny.

2) Většina našich dodavatelů trpělivě drží naše objednávky, dokud nezjistíme, kdy a jak můžeme znovu spustit montáž. Někteří dodavatelé však od expedice komponentů do továrny ustupují, což mimo jiné umocňuje potřebu přesunout finální montáž mimo Rusko.

3) Odhadujeme cca 6měsíční mezeru v dodávce nových motocyklů. Pokud jde o dodávky dílů vyrobených v továrně, jsme opatrně optimističtí ohledně naší schopnosti zorganizovat exportní logistiku do měsíce. Naši manažeři dílů již nějakou dobu zvyšovali stav zásob v reakci na problémy s dodavatelským řetězcem, nyní se to hodí.

4) Máme určitý úspěch s přesunem dvou uvízlých kontejnerů, které leží v přístavu v Evropě déle než měsíc, a pokud vše půjde dobře, dorazí do NY koncem dubna/začátkem května.

5) Naši prodejci nás i sebe navzájem extrémně podporovali, protože se všichni pohybujeme v omezené nabídce kol. Obraťte se prosím na svého místního prodejce – pomůže vám najít požadovaný Ural, abyste si letošní jezdeckou sezónu užili naplno.

V prvním dubnovém týdnu začneme upravovat a opravovat plán výroby na zbytek roku a 2023. Pokud plánujete zadat zakázkovou objednávku pro budoucí výrobu, kontaktujte prosím svého prodejce co nejrychleji. Když obdržíme informace o skutečných objednávkách, můžeme podle toho přidělit výrobu.

Modlíme se za mír a děkujeme za vaši podporu.

Buďte v bezpečí a držte se!

The Team at Ural Zobrazovat míň
Uživatelský avatar
Me2d
Příspěvky: 154
Registrován: 23 led 2011, 08:10
Bydliště: Praha východ - Čelákovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Zpráva z Irbitu, facebook, překlad z angličtiny

Nový příspěvek od Me2d »

Myslím, že normálně myslící rusové to odserou nejvíc a takovéto fabriky co se snaží zachránit jediný jejich motopoklad jakbysmet, podpořím je koupí, snad se už dočkám :-)
Člověk něčím švihlej bejt musí, jinak by se z toho snad i zbláznil :-)
Odpovědět