Šestiválec

Diskuze o čemkoliv
Pravidla fóra
Přátelská diskuze o čemkoliv. Žádná tématická omezení.
Uživatelský avatar
Stopl
Příspěvky: 119
Registrován: 04 úno 2011, 11:21

Šestiválec

Nový příspěvek od Stopl »

Nepatří to sem,ale nedá mě to ;) .Na stará kolena jsem si "konečně" pořídil Hondu CBX 1000 (1979).
https://stopl.rajce.idnes.cz/Honda_CBX_1000_1979
cbx 1000.kopie.jpg
Uživatelský avatar
Peterka
Příspěvky: 76
Registrován: 08 úno 2015, 14:17
Bydliště: Plumlov a Hanušovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Šestiválec

Nový příspěvek od Peterka »

8-) Blahopřeji ke koupi a přeji hodně spokojených kilometrů . 8-) Je hezká a hezká byla určitě i cena ? :o
Dněpr 12 - r.v. 1983
Jawa 175 Special - r.v. 1938
Yamaha WR 450 F- r.v. 2008
Suzuki Intruder M1800 R2 - r.v. 2009
Aprilia Dorsoduro 1200 - r.v. 2011
Uživatelský avatar
Stopl
Příspěvky: 119
Registrován: 04 úno 2011, 11:21

Re: Šestiválec

Nový příspěvek od Stopl »

No cena hezká byla (teda spíš nebyla :( ),ale levnější a navíc v tomhle stavu by se už těžko hledala :D .Spousta jich padla za "oběť" různým přestavbám na kafáče ap.
Fort
Příspěvky: 168
Registrován: 31 led 2014, 22:23
Bydliště: Písek

Re: Šestiválec

Nový příspěvek od Fort »

Je to krásnej sen. Dovedeš si ještě představit, kdyby to stálo na drátěných kolech…..
Uživatelský avatar
Stopl
Příspěvky: 119
Registrován: 04 úno 2011, 11:21

Re: Šestiválec

Nový příspěvek od Stopl »

Bohužel na drátech už tyto motorky nebyly.Koncem 70.let byly hitem skládaná (nýtovaná) kola ComStar.
V sobotu 31.8. od cca 13.hod. bude tato motorka na (malé) výstavě veteránů v rámci Retropárty v Tovéři u Olomouce.
Takže,kdo jste z okolí a máte čas...Starší Uraly a Dněpry budou samozřejmě vystaveny.
Vstupné žádné :o ,naopak vystavovatelé budou pohoštěni :D .
jericho-3

Re: Šestiválec

Nový příspěvek od jericho-3 »

Nemohl by jsi zprostředkovat zážitky z jízdy? Kámoš na ni měl políčeno , ale utekla mu..Díky
Uživatelský avatar
Stopl
Příspěvky: 119
Registrován: 04 úno 2011, 11:21

Re: Šestiválec

Nový příspěvek od Stopl »

Jericho odpovídám pozdě...Učil jsem se na ní,protože je to motorka zvláštní.Dal jsem nové pneu Metzeler Sportec a na přední vidle stabilizer a namontoval jsem tam progresivní pružiny.Dále měkčí brzdové destičky a další úpravy.Ale pořád je to motorka z minulého století...Výkon 105 HP dává však na vše zapomenout.Motor má neskutečně sametový chod a v mžiku jede třeba 160km/hod.V zatáčkách je však motorka trochu nervní.
Uživatelský avatar
Stopl
Příspěvky: 119
Registrován: 04 úno 2011, 11:21

Re: Šestiválec

Nový příspěvek od Stopl »

EH1.jpg
Jo a tohle jsem letos vyhrál na Ecce Homo Historic ve Šternberku.Při průměrné rychlosti skoro 76 Km/hod. jsem měl rozdíl v časech 0,04 sec.Chtěl jsem jet rychleji,ale v lesních úsecích bylo mokro a místy i listí.
Vyhrál jsem jak motorky,tak absolutně.Dobrovolně se však přiznám,že to byla absolutní náhoda :D .
Více foto je tady :
https://stopl.rajce.idnes.cz/Ecce_Homo_ ... vody_6.9./
Uživatelský avatar
Němec
Příspěvky: 336
Registrován: 15 led 2011, 08:32
Bydliště: Horní Dolní
Kontaktovat uživatele:

Re: Šestiválec

Nový příspěvek od Němec »

krásný, blahopřeju!
Ural Ranger 2008, 22tis km
Uživatelský avatar
Stopl
Příspěvky: 119
Registrován: 04 úno 2011, 11:21

Re: Šestiválec

Nový příspěvek od Stopl »

Na srazy už moc nejezdím,ale dělám si radost takhle :D .Start na nedělní Ecce Homo Historic.
ecce2.jpg
kambucha
Příspěvky: 34
Registrován: 06 lis 2014, 16:00
Bydliště: na jihu pod Javořicí

Re: Šestiválec

Nový příspěvek od kambucha »

Je to krásná klasika, jednou mi jeden majitel vyprávěl jakej to je zážitek na tom štelovat podtlaky :).
Nedávno někdy v září jsme byli s kámošem pro BMW R65 s emkovou sajdou (pochopitelně jsme ji přivezli jelikož
byla neodolatelná) v motocentru olomouc a majitel tam kromě týhle hondy má také Beneli Sei. Obě neprodejné.
Ta benelka mě teda bere ještě o něco víc. Na živo tu beneli už těžko někde vidět a je to fakt krasavice.
... piva a mašin už fakt plnou garáž
Uživatelský avatar
Stopl
Příspěvky: 119
Registrován: 04 úno 2011, 11:21

Re: Šestiválec

Nový příspěvek od Stopl »

Podtlaky mě seřídil kamarád z Tovačova a motorka jede neskutečně 8-) .Letos vyhrála na Ecce Homo svou třídu.Navíc jsem jezdil o 15 sekund lepší časy než vloni.
ecce.jpg
Odpovědět