koupě Dněpra MT-10 rv.1982

Diskuze o čemkoliv
Pravidla fóra
Přátelská diskuze o čemkoliv. Žádná tématická omezení.
PlzenDn
Příspěvky: 2
Registrován: 16 čer 2019, 20:55

koupě Dněpra MT-10 rv.1982

Nový příspěvek od PlzenDn »

Ahoj,
přemýšlím o koupi zmíněného motocyklu. Jezdil jsem na fichtlu, mám CZ 250 a jsem zvyklý se v tom hrabat, ale po přečtení diskuse mám trochu strach. Dnepry se mi líbí, chci jezdit občas rekreačně... Na běžné výlety mám GSo, ale zase v tom nechci jen ležet a aby mi to padalo cestou každých 30km. Moto mám vyhlídle pěkně, po repasy, už 10 let jezdene v ČR. Jediné co nemá je náhon sajdy, je to velká věda dodělat? Případně slabší a silnější stránky motorky.

Dekuji za odpověď poměrně to specha
Zuchnoff
Příspěvky: 111
Registrován: 31 led 2013, 09:35
Bydliště: Zlín

Re: koupě Dněpra MT-10 rv.1982

Nový příspěvek od Zuchnoff »

Dodělat to velká věda není, ale je to jedna z nejslapších stránek této motorky, takže budeš pod tím ležet o to víc.
Rusko není stát,to je životní styl.
Uživatelský avatar
samjos
Příspěvky: 26
Registrován: 12 led 2019, 16:12
Bydliště: Lípa nad Orlicí

Re: koupě Dněpra MT-10 rv.1982

Nový příspěvek od samjos »

Zdravím přátelé těchto krásných motorek Dněpru a samozřejmě i Uralu, Já jsem před pěti roky koupil skoro š rot Dněpra MT 10 bez papíru a po roce a pul jsa mi podařilo přihlásit na bílé značky přes Polsko. Za rok byla koupě MT 11 solo s doklady kde šlo připojit sajdku tak i pava, ale zas celkova GO. S MT 11 jsem za dva roky najel kolem 15000km. Předloni sem je zušasnil s MT10 srazu v Ledči nad Sazavou co pořadal Pavel Kučera. Jinač Čechy a Moravu křížem kážem máme projetou. Štasným km zdar přeje příznivcum Samjos Josef.
Odpovědět