STK

Diskuze o čemkoliv
Pravidla fóra
Přátelská diskuze o čemkoliv. Žádná tématická omezení.
max
Příspěvky: 11
Registrován: 07 úno 2016, 17:41

STK

Nový příspěvek od max »

Ahoj, mám MT 10 na bílých značkách, ale celé jsem to totálně překopal. Jiný řidítka, sedlo, vzadu mám nosič a taky sajdu jsem tam nabastlil jinou. ....no a jdu na technickou a docela si říkám, jak to dopadne. Máme zkušenosti někdo z poslední doby, jak jsou ostražití? To že jsem tam "dočasně" dal místo 650 OHV 750 SV, už raději ani neříkám:-). Mám to zkusit? Co mi mou udělat? Někde jsem zaslechl zvěsti, že mohou poslat podnět na registr k vyřazení z evidence, ale tomu se mi nechce věřit... Co poradíte?
Naposledy upravil(a) max dne 15 zář 2017, 09:49, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
bobanbob
Příspěvky: 251
Registrován: 28 led 2011, 23:09
Bydliště: Okres Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: STK

Nový příspěvek od bobanbob »

z tohoto stroje padnou na prdel .
Do ted jsem byl zastánce že na rusa jedině zelenou a kulomet -- linky a černou na zetku.


ale tento stroj je luxus :shock: tak hlavně aby sloužíl bez velkých závad :D
OPL

Re: STK

Nový příspěvek od OPL »

Na STK jsem byl nedávno.Na Uralu mám všechno možné jinak(mimo jiné nosič,jiné sedlo,zdvižené výfuky apod. - viz Opl na Motorkářích).Prošel jsem (v Olomouci) bez problémů.Takže bych se toho nebál ;)
Uživatelský avatar
Davy
Příspěvky: 805
Registrován: 20 črc 2012, 09:23
Bydliště: Lovosice a Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: STK

Nový příspěvek od Davy »

Jedinej problém bych viděl v tom motoru. Rozdíl mezi SV a OHV je poměrně dost nápadnej. Ale klidně to zkus, do registru STK nebonzujou.
Davy
Dněpr MT11 r.v.2001
davidovo.hys.cz
Boldrik-1945
Příspěvky: 122
Registrován: 06 črc 2015, 12:02
Bydliště: Kardašova Řečice

Re: STK

Nový příspěvek od Boldrik-1945 »

nefotí to náhodou při stk?pokud jo,tak za 2 roky bys to musel zbastlit úplně stejně jako to máš ted
Yamaha virago xv 750
Čz 175-standart 25B r.v.1938
K-750 r.v.1960
Odpovědět