sbírka na Tonckův Dněpr

Diskuze o čemkoliv
Pravidla fóra
Přátelská diskuze o čemkoliv. Žádná tématická omezení.
Uživatelský avatar
Jarda doktor
Příspěvky: 4
Registrován: 25 pro 2015, 19:40

Re: sbírka na Tonckův Dněpr

Nový příspěvek od Jarda doktor »

Díky za info,už se to povedlo.Já a banky :-) Mám z toho velkou radost,hlavně z té celé akce a z toho,že dobří lidé jestě nevymřeli.Držím palce a zdravím všechny :-)
kunak
Příspěvky: 32
Registrován: 22 dub 2013, 11:08

Re: sbírka na Tonckův Dněpr

Nový příspěvek od kunak »

Ať mu to jezdí, něco jsem mu taky poslal. A jak psal Jarda doktor, taky mi to vzalo var. symbol až na po 3.
Uživatelský avatar
Jirka-MT9
Příspěvky: 871
Registrován: 08 úno 2011, 02:07
Bydliště: Janovice nad Úhlavou

Re: sbírka na Tonckův Dněpr

Nový příspěvek od Jirka-MT9 »

Díky chlapi :)
Uživatelský avatar
Davy
Příspěvky: 805
Registrován: 20 črc 2012, 09:23
Bydliště: Lovosice a Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: sbírka na Tonckův Dněpr

Nový příspěvek od Davy »

Když tam ten variabilní symbol kopírujete přes Copy+Paste, tak se může stát že tam dáte mezeru. Pak to hlásí že var. symbol musí být jen čísla a člověk netuší která bije :)
Davy
Dněpr MT11 r.v.2001
davidovo.hys.cz
Alda
Příspěvky: 28
Registrován: 29 bře 2013, 13:05
Bydliště: střed Česka

Re: sbírka na Tonckův Dněpr

Nový příspěvek od Alda »

tak dneska je berouse, tak posílám.... Alda ze středu Čech
Uživatelský avatar
Jirka-MT9
Příspěvky: 871
Registrován: 08 úno 2011, 02:07
Bydliště: Janovice nad Úhlavou

Re: sbírka na Tonckův Dněpr

Nový příspěvek od Jirka-MT9 »

Hurá, zase budeme o kousek blíže vysněnému cíli. Začínám být zvědavý jak se bude Toncek tvářit až se to podaří :lol: .
Uživatelský avatar
veverka
Příspěvky: 536
Registrován: 14 led 2011, 22:10

Re: sbírka na Tonckův Dněpr

Nový příspěvek od veverka »

Jirka-MT9 píše:Hurá, zase budeme o kousek blíže vysněnému cíli. Začínám být zvědavý jak se bude Toncek tvářit až se to podaří :lol: .
To by chtělo skrytou kameru :D
белка
"hydroveverka"
Uživatelský avatar
Jirka-MT9
Příspěvky: 871
Registrován: 08 úno 2011, 02:07
Bydliště: Janovice nad Úhlavou

Re: sbírka na Tonckův Dněpr

Nový příspěvek od Jirka-MT9 »

Pohrávám si s podobnou myšlenkou ;) .
Uživatelský avatar
veverka
Příspěvky: 536
Registrován: 14 led 2011, 22:10

Re: sbírka na Tonckův Dněpr

Nový příspěvek od veverka »

:mrgreen:
белка
"hydroveverka"
Viki
Příspěvky: 125
Registrován: 22 led 2013, 17:43
Bydliště: Brno, Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Re: sbírka na Tonckův Dněpr

Nový příspěvek od Viki »

Zdar. Nějak to tu uslo. Jak se celá záležitost vyvíjí ?
Ural 750 "Ranger"
Jawa 353 + PAV
ČZ 487 - armádní verze
Jawa 555 vrakůvka :)
Radek
Příspěvky: 11
Registrován: 22 dub 2012, 22:10

Re: sbírka na Tonckův Dněpr

Nový příspěvek od Radek »

Nazdárek kamarádi tak jsem taky něco malo poslal,doufám že se tahle akce povede.
Uživatelský avatar
Jirka-MT9
Příspěvky: 871
Registrován: 08 úno 2011, 02:07
Bydliště: Janovice nad Úhlavou

Re: sbírka na Tonckův Dněpr

Nový příspěvek od Jirka-MT9 »

Tož ti děkuji Radečku, že jsi také přispěl svojí troškou do mlýna :) . Škoda že se tvůj příspěvek zatím nepromítl do následující statistiky. Mám zde totiž stav k 11.5.2016. Na účtu už se sešlo 58 800,- Kč. Dárců je 42, došlých plateb 44 (2 přispěli 2x). Největší příspěvek je zatím 5 000,- Kč, nejmenší 100,- Kč. Průměrný příspěvek je krásných 1 400,- Kč. Vážím si všech přispěvatelů a moc jim děkuji za jejich dobrý skutek. Pokud víte o někom kdo nechodí na fórum, tudíž o této akci neví a mohl by se chtít zúčastnit, tak mu prosím předejte informaci o této akci. Chybí nám poslední čtvrtina, tak to nemůžeme vzdát. Napněme společně prosím všechny síly a dotáhněme dobrou akci do vítězného cíle. Výsledek bude určitě stát za to.
Děkuji Vám kamarádi
Jirka
Uživatelský avatar
Dněprák
Příspěvky: 630
Registrován: 25 led 2011, 06:15
Bydliště: Litoměřice

Re: sbírka na Tonckův Dněpr

Nový příspěvek od Dněprák »

No nic moc Jirko . Na to, kolik lidí ten příspěvek četlo. Davy se docela s tím svým pesimismem trefil a docela to odhadl. Ale to máš asi stejné, jako s odezvou na srazy. Lidi přijedou a zase odjedou. Ale názor, pochvalu nebo kritiku se nedozvíš. Většinou se ozvou jedni a ti samí. I když kvůli pochvale to asi neděláme. Ale nějaká zpětná vazba co zlepšit, co nového udělat musí být. Tak snad se to podaří dotáhnout do úspěšného konce.
Uživatelský avatar
Davy
Příspěvky: 805
Registrován: 20 črc 2012, 09:23
Bydliště: Lovosice a Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: sbírka na Tonckův Dněpr

Nový příspěvek od Davy »

Netrefil, ja jsem cekal ze se sejde max. 40 000,- :)
To nemuzes takhle posuzovat. To vlakno ctou i lidi co nejenom ze neznaj Toncka, ale ani nikoho z nas. Proste jen zabloudej na uralforum a podivaj se o co tam jde.
Davy
Dněpr MT11 r.v.2001
davidovo.hys.cz
Uživatelský avatar
Jirka-MT9
Příspěvky: 871
Registrován: 08 úno 2011, 02:07
Bydliště: Janovice nad Úhlavou

Re: sbírka na Tonckův Dněpr

Nový příspěvek od Jirka-MT9 »

Díky kluci, já jsem asi blázen a optimista a stále věřím, že se tento týden ještě někdo pochlapí a účet se konečně naplní. Já prostě věřím, že lidé u nás jsou dobří, přející, upřímní, solidární - prostě hrdí majitelé ruského železa. Chápu, že každý z nás má habaděj svých starostí a problémů ale většina na tom není tak zle, aby nemohla přispět nějakou čáskou. Je to hlavně o dobré vůli někomu v nouzi pomoci. Proto si nesmírně vážím všech co se přidali, ukazuje to na jejich ryzí charakter. Včera jsem našel vhodný nápis na Dněpra při předání, je to poslední verš z jeho Dněpr songu:
"Na konci každé té cesty vodku si na zdraví dám.
Nedejte na žádné zvěsti Dněpra už navěky mám."

To je tak výstižné, až mne z toho mrazí. Lidičky prosím neváhejte a pomozme ještě trochu Tonckovi, fakt si to zaslouží. Když ten song psal, určitě netušil jak to jednou bude aktuální verš. Ten verš vystihuje Tondovo přístup k Dněpru a k nám všem, že miluje tuto komunitu. Svými písněmi dal srazům úplně jiný rozměr, léta se nás snažil bavit a dělal to pro nás všechny. Takového člověka nemůžeme nechat bez pomoci. Věřím, že to společně dokážeme.
Odpovědět