Renomé prodejce

Diskuze o čemkoliv
Pravidla fóra
Přátelská diskuze o čemkoliv. Žádná tématická omezení.
georgeL

Renomé prodejce

Nový příspěvek od georgeL »

Nazdar chlapi, jaké máte zkušenosti s těmito pány z Bruntálu a z Rychnova nad Kněžnou? co často inzerují na bazoši a na aukru? Uvažuji u jednoho z nich zakoupit nějaký ten stroj :-)(K-750) Jak se s nimi jedná? A prodávají aspoň částečně pojízdné stroje nebo jen vraky? Díky za reakce, přeci jen je těchto strojů málo a prodejci či jezdci se mezi sebou znají.
Uživatelský avatar
Naposled
Příspěvky: 138
Registrován: 05 kvě 2011, 08:23
Bydliště: Vrchotovy Janovice

Re: Renomé prodejce

Nový příspěvek od Naposled »

Ave Mistře, ja jsem nakupoval svého Miláška od sprostředkovatele z Rychnova nad Kněžnou. S Pánem jsem neměl nejmenší problém. Vyhověl mi jak s cenou, tak i s dílama navíc, které byli na stroji poškozené. Dokonce mi mého Miláška i přivezl.
Všechno na stroji předvedl, že funguje. To, že jsem o dva roky později zadřel motor byla moje chyba. Takže za mne pět hvězdiček z pěti.
MT 12-S
KARBOUS
Příspěvky: 17
Registrován: 25 črc 2011, 23:27
Bydliště: Sedlčany
Kontaktovat uživatele:

Re: Renomé prodejce

Nový příspěvek od KARBOUS »

Ahoj všem , ještě nejsem úplně rozhodnutý pořídit sovětský motocykl ale láká mě to :-)
Můžete mi prosím konkrétně napsat o koho z prodejců se v tomto příspěvku jedná ?
Líbí se mi třeba http://aukro.cz/dnepr-mt-12-s-nahonem-k ... 01872.html
nebo http://motorky.bazos.cz/inzerat/40531401/MT-12Dnepr.php
Zatím se snažím zorientovat v typech a v případných prodejcích a moc se mi to zatím nedaří :-)
Uživatelský avatar
fapeko
Příspěvky: 1262
Registrován: 19 zář 2011, 15:41
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Renomé prodejce

Nový příspěvek od fapeko »

Skoro každý dovoz z Ukrajiny potřebuje kompletní GO a je jedno od kterého prodejce to koupíš . Je pravda že ty motorky jsou pojízdné , ale do té doby než to začneš rozebírat a potom se nestačíš divit jak to mohlo jet ,když klika byla skoro vypadlá z bloku + měla 2mm vůli na pístním pozdře a další 2mm na ojničním ložisku. Válce jsou většinou vydřené ,rozvody jsou KO,vahadla taky KO i s ventily ,setrvák ,spojka, a tak to postupuje po poslední díl na te motorce. :lol: Když dělám GO třeba motoru ,tak jsem velmi rád ,když ten majitel motorky mi stojí za zady a vidí co tam je všechno KO a pokud není,tak pořízují fotodokumetaci ,protože ten motor je asi nejvíce finančně náročný
A proto je nutné tu motorku koupit za co nejmenší peníze ,aby jsi při celkové kalkulaci po kompletní GO nedostal infarkt :oops: .Počítej s tím že pokud to chceš mít vše pořádně udělané ,tak do toho budeš muset vrazit 30-40t/kč aby si bez obav mohl někde vyjet aniž by tě to někde chcíplo. :roll:
Ve tvém blízkém okolí je hodně kluků co má rusáky ,tak je třeba oslov at tě zavedou do této ruské problematiky .
Třeba Naposled co psal nad tebou to má k tobě coby kamenem dohodil a další člověk co má Dněpra 11 a 12 s nahonem bydlí v Poříčí
Dněpr moto servis Ostrava
Opravy motocyklů M72,Dněpr,Ural
604 910 545
fapeko@seznam.cz
loza
Příspěvky: 10
Registrován: 08 říj 2012, 21:31
Bydliště: Jižní Čechy

Re: Renomé prodejce

Nový příspěvek od loza »

Ahoj, od toho prodejce z aukra (SZANKIELss_BOXER) jsem kupoval stroj i já. Kontaktoval jsem ho přes aukro, ale chtěl jsem jiný stroj než nabízel - když ho sehnal, napsal mi a nabídl cenu. Domluva a jednání byly bez problémů. Motorky mu vozí kamarád z Polska a on je tu prodává. Po sundání nádrže jsem objevil prasklej rám rozevřenej tak na 3cm, s čímž jsem se na prodejce obrátil a on mi přivezl jiný rám na výměnu zdarma.
Je třeba počítat s tím, že to bude seskládané z více motorek a bude potřeba to rozebrat, vyměnit vadné díly, dát to do kupy a bude to další investice - možná i větší, než ten prvotní nákup. Já z tý motorky měl někdy skoro deprese, že to nedám nikdy dohromady :) Lojza
Odpovědět