Podněty a návrhy k vylepšení

Připomínky, dotazy, chyby.
Pravidla fóra
Záležitosti ohledně tohoto fóra
Uživatelský avatar
Jirka-MT9
Příspěvky: 871
Registrován: 08 úno 2011, 02:07
Bydliště: Janovice nad Úhlavou

Re: Podněty a návrhy k vylepšení

Nový příspěvek od Jirka-MT9 »

serpico-3 píše:Jen pro upřesnění, jsem já ten uživatel, co málo myslí a hodně píše? Jestli je to tak, tak dejte vědět, zařídím se podle toho. Děkuji za upřímnost. :)
Myslím, že zdaleka nejsi tím vyvoleným :lol: .
Uživatelský avatar
fapeko
Příspěvky: 1262
Registrován: 19 zář 2011, 15:41
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Podněty a návrhy k vylepšení

Nový příspěvek od fapeko »

Je problém u mě že mi stránky uralforum někdy velmi pomalu najížději nebo to dělá aji vám ? :?: :?:
Dělá mi to v každém prohlížeči a ping mám stabilní 6ms :(
Dněpr moto servis Ostrava
Opravy motocyklů M72,Dněpr,Ural
604 910 545
fapeko@seznam.cz
Uživatelský avatar
Michal
Příspěvky: 1123
Registrován: 14 led 2011, 21:43
Bydliště: Károv, Středočeský kraj

Re: Podněty a návrhy k vylepšení

Nový příspěvek od Michal »

Chyba je na straně webhostingu station.cz Nedá se s tím nic dělat, jedině změnit hosting, pokud by tento problém byl častý a dlouhodobý. Jsem moc malý zákazník na to aby můj podnět řešili, musí si stěžovat někdo kdo u nich utratí alespoň o 2 řády víc.
By my deeds I honor him, flat twin.
Michal "Potápka" :-)

Днепр 650 Молодежный Чоппер (КМЗ-8.157.022) 2002г.
Урал 750 Спортсман (2WD) 2005г.
Uživatelský avatar
fapeko
Příspěvky: 1262
Registrován: 19 zář 2011, 15:41
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Podněty a návrhy k vylepšení

Nový příspěvek od fapeko »

Honda Wanderer píše:Je tady něco jako ingnorace vybraného člena fóra? Tj. aby se mi příspěvky dotyčného nezobrazovaly?
Michal píše:Tato funkce v této verzi phpBB není. Možná bude někdy v budoucnu. V každém případě to ale stejně nezkyje reakce ostatních na vybraného uživatele.

Unavuje Vás jistý uživatel, co málo myslí, zato hodně píše? ;)
Bude už tady někdy tahle funkce :?: :?:
Dněpr moto servis Ostrava
Opravy motocyklů M72,Dněpr,Ural
604 910 545
fapeko@seznam.cz
serpico-3
Příspěvky: 454
Registrován: 16 led 2013, 16:03

Re: Podněty a návrhy k vylepšení

Nový příspěvek od serpico-3 »

Pánové, nebylo by snažší oslovit nemyslícího silně píšícího "člena" a zeptat se ho, zda by nechtěl psát jinde? Přímo na foru se jej zeptat, co na to říká? Není férovější přímé jednání s tím, který ten problém zapříčinuje? Kdyby čistě hypoteticky mi někdo napsal, hele serpico, nechceš se odhlásit a psát na jiný server? My tady máme jiné pojetí a jiný názor na sovětské stroje než ty? Jsme jinak naladěni a není nám skoro 60 let jako tobě? Tak bych neváhal a odhlásil se.. :)
Uživatelský avatar
Davy
Příspěvky: 805
Registrován: 20 črc 2012, 09:23
Bydliště: Lovosice a Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Podněty a návrhy k vylepšení

Nový příspěvek od Davy »

tady je nekdo trosku vztahovacnej :D Zbytecne to otacis. Prispevky toho hypotetickyho clena nekomu vadej a ten nekdo by je rad odfiltroval, aniz by ostatni ochuzoval o poteseni si je precist.
Davy
Dněpr MT11 r.v.2001
davidovo.hys.cz
serpico-3
Příspěvky: 454
Registrován: 16 led 2013, 16:03

Re: Podněty a návrhy k vylepšení

Nový příspěvek od serpico-3 »

Řekl jsem hypoteticky, protože většinou je zvykem, že se krouží okolo a nikdo neřekne nic přímo. Proto je lepší se zeptat. Je to jako když mne pozval známý na sraz , tak jsem je poslouchal u piva, /většina skoro nebo už důchodců a jejich potomci /a došel jsem k závěru, že už nikdy. Staří pazouři, většinou bývalí milicionáři, esenbáci,lampasáci a straníci už při popisu, jak k těmto moto přišli /většinou M 72/ o sobě řekli více, než chtěli. A po pár pivech se to rozjelo, lezl z nich ten bolševický hnůj jak z chlupaté deky..Ale hned jsem věděl, že už nikdy tuto sortu nemohu ani vidět, ani slyšet. Samozřejmě ne všichni, jako všude...Takže osobně mám raději jistotu, není to vztahovačnost, ale prevence před nepochopením nebo obtěžováním... ;)
Tím to samozřejmě nechci srovnávat, byl to příklad..
Uživatelský avatar
fapeko
Příspěvky: 1262
Registrován: 19 zář 2011, 15:41
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Podněty a návrhy k vylepšení

Nový příspěvek od fapeko »

A sakra to jsem asi píchl do vosího hnízda :(
Kluci a pánové co mě znají ,nebo jsme spolu nějak jednali s tím nemají co dělat .
Jen jsem vznesl otázku jestli tahle funkce tady někdy bude a váženého pána Serpico (a mnoho ,mnoho dalších)jsi vážím jako člověka i jako zkušeného motorkáře.
Dněpr moto servis Ostrava
Opravy motocyklů M72,Dněpr,Ural
604 910 545
fapeko@seznam.cz
Uživatelský avatar
Michal
Příspěvky: 1123
Registrován: 14 led 2011, 21:43
Bydliště: Károv, Středočeský kraj

Re: Podněty a návrhy k vylepšení

Nový příspěvek od Michal »

Aktuální verze phpBB 3.0.12 (nyní používáme 3.0.11) tuto funkci nepodporuje. Nenašel jsem žádnou obecnou (udržovanou) modifikaci, která by tuto funkci doplňovala.
Jste-li silný v PHP a používání SQL databází, můžete tuto modifikaci udělat. Pokud ji budete pravidelně aktualizovat tak aby byla kompatibilní s novými oficiálními verzemi phpBB, tak ji do tohoto fóra zaintegruji.
Mě PHP nečiní potíže přestože v něm nemám praxi, ale o SQL nevím téměř nic. Navíc bych neměl čas a energii na udržování kompatibility s každou aktualizací phpBB.
By my deeds I honor him, flat twin.
Michal "Potápka" :-)

Днепр 650 Молодежный Чоппер (КМЗ-8.157.022) 2002г.
Урал 750 Спортсман (2WD) 2005г.
Odpovědět