vložení fotografií

Připomínky, dotazy, chyby.
Pravidla fóra
Záležitosti ohledně tohoto fóra
Uživatelský avatar
Dněprák
Příspěvky: 630
Registrován: 25 led 2011, 06:15
Bydliště: Litoměřice

vložení fotografií

Nový příspěvek od Dněprák »

Ahoj.
Nedaří se mi vložit do příspěvků foto. Myslel jsem, že je chyba na mé straně, ale Zdeněk je na tom stejně a taky tam nic včera nevložil.
Uživatelský avatar
Jirka-MT9
Příspěvky: 871
Registrován: 08 úno 2011, 02:07
Bydliště: Janovice nad Úhlavou

Re: vložení fotografií

Nový příspěvek od Jirka-MT9 »

Asi nějaký šotek, nebo že by došlo místo na serveru? Už se těším na Váš sraz jen doufám, že nepojedu domů na káře jako Jirka od nás. Nevíš co bylo s tou spojkou?
Uživatelský avatar
Dněprák
Příspěvky: 630
Registrován: 25 led 2011, 06:15
Bydliště: Litoměřice

Re: vložení fotografií

Nový příspěvek od Dněprák »

Ahoj.
Asi nějakej šotek to bude. Právě včera jsme byli se Zdeňkem projet další kus trasy a opět se nenaučili ani Dněpra ani Urala brodit. Oba jsme museli z motoru vylévat vodu. Po těch deštích je ten úsek neprůjezdný.
Uživatelský avatar
zdeněk
Příspěvky: 348
Registrován: 27 úno 2011, 10:35
Bydliště: Ústí nad Labem
Kontaktovat uživatele:

Re: vložení fotografií

Nový příspěvek od zdeněk »

Podle té Jirkovi (Banjo) spojky u které jsem asistoval to musel být mazac ta vaše vyjížďka :mrgreen: . Po rozebrání spojky se na nás vysypala hromada šrotu z lamely :roll: Jinak co se týká obtížnosti nadcházejícího setkání u nás, tak se dá vyjížďka zvládnout s jednokolkou. Pro jistotu to chce ale udělat ponorkovou přípravu :mrgreen:
zdeněk
Dněpr K750 r.v.1968
Ural Tourist SWD 750 r.v.2001
Uživatelský avatar
Michal
Příspěvky: 1123
Registrován: 14 led 2011, 21:43
Bydliště: Károv, Středočeský kraj

Re: vložení fotografií

Nový příspěvek od Michal »

Chyba odhalena, bohužel neodstraněna.
Soubor přílohy se úspěšně nahraje se základním oprávněním 600. Bohužel následně nezaúčinkuje CHMOD na 666, čímžpádem zůstane nepřístupný. Vyhledal jsem na netu, že to dělá od začátku týdne více lidem provozujícím fóra na hostingu station.cz, tak po nich budu žádat nápravu.
By my deeds I honor him, flat twin.
Michal "Potápka" :-)

Днепр 650 Молодежный Чоппер (КМЗ-8.157.022) 2002г.
Урал 750 Спортсман (2WD) 2005г.
Uživatelský avatar
Jirka-MT9
Příspěvky: 871
Registrován: 08 úno 2011, 02:07
Bydliště: Janovice nad Úhlavou

Re: vložení fotografií

Nový příspěvek od Jirka-MT9 »

Koupím 2 přídavné nádrže z MIGu. Zn. Spěchá chystám se na "2.Sraz Ural - Dněpr Čechy" :lol:
Vy nás tam asi chcete utopit :D . Mám si sehnat rybářské holínky?
Jinak ta naše vyjížďka byla zvolena na bezproblémový průjezd jednokolek, což dokázali všichni ostatní. Myslím že ta spojka nebyla výsledkem drastického terénu, projeli to všichni i kluci s M72 bez problémů. :P
Uživatelský avatar
Michal
Příspěvky: 1123
Registrován: 14 led 2011, 21:43
Bydliště: Károv, Středočeský kraj

Re: vložení fotografií

Nový příspěvek od Michal »

Přílohy opět fungují. Není úplně jisté, zda definitivně, ale od teď je již můžete běžně používat jako dřív.

Příčina chyby je že správci zakázali použití jedné zcela běžné funkce disk_free_space(), aniž by někoho upozornili, nebo alespoň nastavili vypisování nějaké chybové zprávy, prostě se v tom místě vykonávání skriptu ukončí. Na dotaz, proč je tato běžná php funkce zakázaná, odpověděli, že k tomu vůbec žádný důvod není a opět funkci na serveru povolili. No nejsou to kokoti?
Nefunkční chmod sice nadále zůstává, ale zdá se že to funkci fóra nevadí.
By my deeds I honor him, flat twin.
Michal "Potápka" :-)

Днепр 650 Молодежный Чоппер (КМЗ-8.157.022) 2002г.
Урал 750 Спортсман (2WD) 2005г.
Odpovědět