Fotky - prosím využívejte Rajče, Imageshack atd.

Připomínky, dotazy, chyby.
Pravidla fóra
Záležitosti ohledně tohoto fóra
admin
Site Admin
Příspěvky: 8
Registrován: 14 led 2011, 19:54

Fotky - prosím využívejte Rajče, Imageshack atd.

Nový příspěvek od admin »

Přílohy (99% fotky) nahrané zde ve fóru zabírají hodně místa. Problém jsem odsunul tím, že v inzerátech starších čtvrt roku jsem smazal přílohy, s inzeráty staršími jednoho roku se mi nechtělo dělat, tak jsem je smazal komplet. Přesto je příloh pořád hodně.

Proto prosím používejte přednostně externí uložiště fotek (Rajče, Imageshack, atd) a do příspěvků vkládejte fotky pomocí odkazu na obrázek. Funguje to stejně a uložiště obrázků jsou zdarma, narozdíl od omezeného prostoru s php podporou.

Pokud se chcete pochlubit průběhem renovace svého stroje nebo fotkama z akce, funkce album na Rajčeti (http://rajce.idnes.cz) je na to jako dělaná.
Pro jednotlivé fotky do inzerátů s omezenou životností jsou praktičtější jiné weby, jako je imageshack.

Zde jmenovitě vyzývám Fapeka, který má v inzerci fotek nejvíce.

Přílohy fóra jsou důležité jednak pro soubory jiného typu, než obrázky (např. pdf) které zmíněné weby nepodporují, pak také pro fotky úprav a dalších užitečných věcí, které jsou jednak pro téma klíčové a jednak budou užitečné i za pár let, kdy je již cesta na externí zdroj neplatná.
admin
Site Admin
Příspěvky: 8
Registrován: 14 led 2011, 19:54

Re: Fotky - prosím využívejte Rajče, Imageshack atd.

Nový příspěvek od admin »

Znovu připomínám, používejte prosím bezplatná uložiště obrázků, jako je Rajče atd.

Uralfórum překročilo datový limit hostingu, přičemž 440MB z celkových 500MB jsou obrázkové přílohy příspěvků na fóru. Pochopitelně mohu připlatit za větší datový prostor, ale to problém jen na chvíli odloží.
Spousta obrázků již není aktuální nebo patří spíše do rodinného alba.
Smazal jsem obrázky inzerátů starších půl roku, ale je to pořád málo.
Nemám teď čas procházet fórum a mazat neaktuální přílohy, proto dočasně nebude vkládání příloh fungovat.
Zuchnoff
Příspěvky: 111
Registrován: 31 led 2013, 09:35
Bydliště: Zlín

Re: Fotky - prosím využívejte Rajče, Imageshack atd.

Nový příspěvek od Zuchnoff »

To je škoda, fórum bez fotek je poloviční fórum, jedna fotka řekne víc článek přes celou stránku
Rusko není stát,to je životní styl.
Odpovědět