Gratulace

Připomínky, dotazy, chyby.
Pravidla fóra
Záležitosti ohledně tohoto fóra
Jarda
Příspěvky: 321
Registrován: 21 led 2011, 22:58
Bydliště: Pacov

Gratulace

Nový příspěvek od Jarda »

Tímto gratuluji ke zprovoznění tohoto fora,věřím,že členů bude stále přibývat a že bude užitečné nám všem,např. diskuze výše o kolech Herzog,nebýt této diskuze,vůbec bych to nevěděl.Snad už se tu také uvede na pravou míru,jak je to tedy s dovozem a tak bych mohl pokračovat do nekonečna.
Uživatelský avatar
Michal
Příspěvky: 1123
Registrován: 14 led 2011, 21:43
Bydliště: Károv, Středočeský kraj

Re: Gratulace

Nový příspěvek od Michal »

Děkuji i za zbytek zakládajícího týmu.
Když jsem to zařizoval a zprovozňoval, nejvíce jsem se bál toho, že tu nakonec budeme s Mírou a Němcem diskutovat pouze sami mezi sebou. Doufám, že se to tady ujme a lidé zde budou aktivně diskutovat. Udělám vše pro to, aby se vám zde líbilo.
By my deeds I honor him, flat twin.
Michal "Potápka" :-)

Днепр 650 Молодежный Чоппер (КМЗ-8.157.022) 2002г.
Урал 750 Спортсман (2WD) 2005г.
Uživatelský avatar
Němec
Příspěvky: 336
Registrován: 15 led 2011, 08:32
Bydliště: Horní Dolní
Kontaktovat uživatele:

Re: Gratulace

Nový příspěvek od Němec »

ámen :)
já taky gratuluju, tomuhle říkám odvedenej kus práce.
a doufám, že to Pavel nebude brát jako svoji "konkurenci" - i když se ve všem neshodnem, tak pořád myslím, že je skvělý mít tady český zastoupení a člověk si toho váží a snad tohle forum bude fungovat jako doplněk ke stránkám a vlastně i k propagaci motocyklů ural - kam jinam zabrousit, když bych měl zájem o novou motorku a chtěl bych i nějaký zkušenosti majitelů, než na forum, kam majitelé chodí (resp. snad chodit budou)
takže foru přeju, ať se tu množí příznivci a majitelé, ať už ojetin, nebo funglovek :)
Ural Ranger 2008, 22tis km
Uživatelský avatar
Ivo
Příspěvky: 258
Registrován: 20 led 2011, 17:30
Bydliště: Nový Hradec Králové

Re: Gratulace

Nový příspěvek od Ivo »

Přidávám se ke gratulacím, Fórum je provedeno velice hezky a myslím, že dřív nebo později tu lidi najdou to co hledají.
Myslím, že Pavlovi tahle diskuze rozhodně vadit nebude. Toho bych se vůbec nebál :) Spíš naopak...
Doufám, že to tu bude fungovat jak má a bude se tomu dařit tak, jako ostatním Fórům...
Ural Ranger 750
M-72-je a bude ;)
Bylo: K-750, Dněpr- MT13,Mt-16,MT-11,Ural 650 solo,Ural M66
Tom
Příspěvky: 48
Registrován: 23 led 2011, 16:15

Re: Gratulace

Nový příspěvek od Tom »

Ahoooj, pěkný jste to tady vybudovali, krásná práce, jak bude čas hodím odkaz na moje stránky.
Uživatelský avatar
Mira3.0.9
Příspěvky: 285
Registrován: 20 led 2011, 22:25
Bydliště: Tábor
Kontaktovat uživatele:

Re: Gratulace

Nový příspěvek od Mira3.0.9 »

Zdravím všechny!!Děkuji autorům za toto forum,je to poradny krok správným směrem,jen tak dál.Tak mě napadlo, že by třeba nebylo špatné udělat ještě třeba záložku Vaše stroje,kde by se bylo možné pochlubit svými miláčky a získat další inspiraci.Takže ať se foru daří a děkuji předem správcům za jejich činost.
Ural M66 rv.1972
bez hnané sajdy.
Jarda
Příspěvky: 321
Registrován: 21 led 2011, 22:58
Bydliště: Pacov

Re: Gratulace

Nový příspěvek od Jarda »

to je dobrý nápad,ještě bych tam doplnil ke každému stroji nějakou servisní historii a tak povídání o tom,proč jste motorku koupili,popřípadě jak jste se k němu dostali....
Uživatelský avatar
Michal
Příspěvky: 1123
Registrován: 14 led 2011, 21:43
Bydliště: Károv, Středočeský kraj

Re: Gratulace

Nový příspěvek od Michal »

pavel3.0.9 píše:... Tak mě napadlo, že by třeba nebylo špatné udělat ještě třeba záložku Vaše stroje,kde by se bylo možné pochlubit svými miláčky a získat další inspiraci. ...
Udělat to jde. Nevím, zda by se vám více líbilo to mít jako položku (textové pole s obrázky) v profilu (každý u svého jména), nebo zda to udělat formou nějaké další sekce fóra, kde by si tam lidi zakládali své motorky formou "tématu", kde by mohli měnit informace o svých motorkách v hlavičce tématu (tlačítko Upravit) a ostatní by se v tom tématu mohli ptát nebo diskutovat. Oboje dovedu dodělat poměrně snadno.
By my deeds I honor him, flat twin.
Michal "Potápka" :-)

Днепр 650 Молодежный Чоппер (КМЗ-8.157.022) 2002г.
Урал 750 Спортсман (2WD) 2005г.
Uživatelský avatar
Me2d
Příspěvky: 151
Registrován: 23 led 2011, 08:10
Bydliště: Praha východ - Čelákovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Gratulace

Nový příspěvek od Me2d »

Moc pěkný, z mého pohledu pacienta, který sleduje a sosá informace a odradila ho jen cena jako za nové Stelvio -NTX (Moto Guzzi), do teď žádné info pořádné nikde nebylo, neb jsem se začal zajímat o tento stroj na konci roku, kdy již nefungovalo forum na ural.cz. Takže pánové, jen tak dál a hodně příběhů, něco historie a fotečky, vynikající stránky jsou taky dneprsteina, ale dloooouuuho neaktualizované...neva snad tedy tady bude život o uralech a dněprech běžet, ale to dělají jen lidi sami, tak foru přeju hodně aktivních uživatelů a třeba se přihlásí i dovozce a objasní jak to všechno s Irbitem bude fungovat do budoucna, hodně zdaru. :-)
Člověk něčím švihlej bejt musí, jinak by se z toho snad i zbláznil :-)
Uživatelský avatar
Michal
Příspěvky: 1123
Registrován: 14 led 2011, 21:43
Bydliště: Károv, Středočeský kraj

Re: Gratulace

Nový příspěvek od Michal »

Ukázalo se, že umístit do profilu položku, kam by si každý vyplnil motorku, není tak snadné. Snadné je tam přidat jednoduché textové pole, které neumí obrázky ani odkazy. S něma by to bylo poměrně složitější.
By my deeds I honor him, flat twin.
Michal "Potápka" :-)

Днепр 650 Молодежный Чоппер (КМЗ-8.157.022) 2002г.
Урал 750 Спортсман (2WD) 2005г.
Uživatelský avatar
Pavel Kučera
Příspěvky: 121
Registrován: 16 úno 2011, 11:12
Kontaktovat uživatele:

Re: Gratulace

Nový příspěvek od Pavel Kučera »

Gratuluji ke zprovoznění nové diskuze!
Co se týče funkčnosti jste ji posunuli o velký kus dopředu, takhle to má vypadat.
A co se týče konkurence s mojí diskuzí, rád ji zruším úplně a tím pádem se ve mě nebudou neustále střetávat obchodní a osobní zájmy při její údržbě.
SovMotCentr | Pavel Kučera
Rozhraní 75 | 569 03 Rozhraní | Česká republika
tel.: +420 461 723 746
e: info@ural.cz | w: www.ural.cz | fb: MotocyklyUral
Uživatelský avatar
Me2d
Příspěvky: 151
Registrován: 23 led 2011, 08:10
Bydliště: Praha východ - Čelákovice
Kontaktovat uživatele:

Re: Gratulace

Nový příspěvek od Me2d »

Beru to jako velký krok, že i importer a jediný oficialservis maladěc našel cestu na toto forum :-)
Člověk něčím švihlej bejt musí, jinak by se z toho snad i zbláznil :-)
Uživatelský avatar
Michal
Příspěvky: 1123
Registrován: 14 led 2011, 21:43
Bydliště: Károv, Středočeský kraj

Re: Gratulace

Nový příspěvek od Michal »

Děkuji, Pavle, za pozitivní přijetí tohoto nezávislého projektu, přestože nebere žádné ohledy na ničí obchodní zájmy.

Doufám v to, že kromě drobných negativních dopadů bude celkový dopad na SovMotCentr pozitivní tím, že toto diskuzní fórum pomůže mnohým příznivcům najít cestu k vlastnímu sovětskému stroji.
By my deeds I honor him, flat twin.
Michal "Potápka" :-)

Днепр 650 Молодежный Чоппер (КМЗ-8.157.022) 2002г.
Урал 750 Спортсман (2WD) 2005г.
Uživatelský avatar
Michal
Příspěvky: 1123
Registrován: 14 led 2011, 21:43
Bydliště: Károv, Středočeský kraj

Re: Gratulace

Nový příspěvek od Michal »

První měsíc veřejného provozu fóra je za námi.
Je nás tu 35, z toho asi 20 projevujících nějakou aktivitu.
V podstatě každý den se tu o něčem diskutuje.

Doufal jsem už od začátku, že se toto fórum ujme, ale ani jako optimista jsem nečekal, že tolik a tak rychle.
Vaše aktivita ve fóru mi dělá mnohem větší radost, než jakékoliv poděkování.
Moc vám všem děkuji.
By my deeds I honor him, flat twin.
Michal "Potápka" :-)

Днепр 650 Молодежный Чоппер (КМЗ-8.157.022) 2002г.
Урал 750 Спортсман (2WD) 2005г.
Uživatelský avatar
Jirka-MT9
Příspěvky: 871
Registrován: 08 úno 2011, 02:07
Bydliště: Janovice nad Úhlavou

Re: Gratulace

Nový příspěvek od Jirka-MT9 »

Čest Vaší práci soudruzi,
po krátké době provozu zde musím upozornit všechny diskutující na fakt, že tato diskuze je vysoce návyková!!! Chvilku jsem se s ní seznamoval, ale dnes musím veřejně přiznat, že je opravdu super!!! Každý den začínám ranní kávou, cigárkem a místo zpráv čtu novinky na této diskuzi. Jediné co mi zde trochu chybí oproti diskuzi u Pavla je ten krásný soudružský styl příspěvků s trochou nadsázky a humoru. Je mi jasné, že to neovlivní provozovatelé, nýbrž my uživatelé. Nestálo by za to fórum trochu rozveselit?
Pro ilustraci si dovolím citovat Dneprsteina z jeho www (snad na mne nepošle KGB :D ) :
"Již záhy bylo jasné, že vyjížďka bude toliko kochací, bo moloděc "regulátor předstihu" funguje asi s takovou přesností, jako Ivan po lahvi vodky. - Volnoběh, puf puf puf, pak díra, pak se to zaklepe, pak (pokud tomu člověk, třeba do kopce, přidá) to střelí do výfuku, ale jakmile se to roztočí, tak je to jak cirkulárka. - No děs běs. Inu, nejvyšší čas se dokopat k montáži bezkontaktu.."
No řekněte, není to krásné?
Odpovědět