Gratulace

Připomínky, dotazy, chyby.
Pravidla fóra
Záležitosti ohledně tohoto fóra
Uživatelský avatar
veverka
Příspěvky: 536
Registrován: 14 led 2011, 22:10

Re: Gratulace

Nový příspěvek od veverka »

No hezky to je, dobre se to cte, ale clovek tak nejak musi umet takhle psat :-)
Jestli casem pribude neco jako sekce "Clanky" nebo "Reportaze", tak se to asi budem snazit psat v tomto duchu, ale jinak je na kazdym uzivateli, co a jakym stylem pise.
белка
"hydroveverka"
Dneprstein
Příspěvky: 612
Registrován: 21 led 2011, 12:28

Re: Gratulace

Nový příspěvek od Dneprstein »

Ha! Jaká já jsem mediální hvězda!!! :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Michal
Příspěvky: 1123
Registrován: 14 led 2011, 21:43
Bydliště: Károv, Středočeský kraj

Re: Gratulace

Nový příspěvek od Michal »

Na článcích atd. jsou vidět literální vlohy, které autor buďto má, nebo jako já nemá. Články budou takové, jaké je někdo napíše. Prozatím jsou formou tématu v diskuzi, kde dovedu nastavit třeba aby byly trvale na prvním místě.

Soudruhování a budovatelství jsem na fóru prozatím vynechal. Nechce se mi nějak výrazně opičit po Pavlovi, navíc nevím, zda sem nechodí někdo, komu by to kvůli špatným zkušenostem z minulé éry nebylo po chuti. Nechávám to tedy na vkusu každého soudruha :-)
By my deeds I honor him, flat twin.
Michal "Potápka" :-)

Днепр 650 Молодежный Чоппер (КМЗ-8.157.022) 2002г.
Урал 750 Спортсман (2WD) 2005г.
Rajče
Příspěvky: 5
Registrován: 28 úno 2011, 22:19
Bydliště: za hradem Veveří

Re: Gratulace

Nový příspěvek od Rajče »

Nedá mi to, abych se nepřipojil k zástupu děkujících. Ano, díky za možnost nasát tak říkajíce informace přímo od pramene, tedy od těch kdo v rukou třímají hefty legendami opředených strojů. Domnívám se, není jiné motocyklové značky o které by se v zakouřených restauracích nad kvalitním pivem vyprávělo více bájí. Ti kdo pak váhají zda pořídit, zda se zařadit do Vaší party, zde nalézají odpovědi a to je rozhodně skvělé.
Odpovědět