Připojení lodi

Vyrábíte nebo prodáváte něco na Dněpry, Uraly?
Pravidla fóra
Komerční nabídky. Zde nabídněte Vaše zboží.
Dodržujte prosím následující pravidla:
-Nabízejte zde POUZE věci úzce související se stroji Dněpr, Ural, K750, M72, MV650/750. Nabídky nesouvisejících služeb a zboží budou mazány.
-Více druhů zboží nabízejte v jednom inzerátu, odděleno na řádcích pod sebou.
-U každého zboží uveďte vždy konečnou cenu včetně daní.
-Změny v dostupnosti a nabídce provádějte editací inzerátu, nikoliv zakládáním nového nebo příspěvkem v diskuzi. Diskuze k inzerátu slouží především k dotazům potenciálních zákazníků.
-V každém inzerátu uvádějte na začátku textu celé své jméno nebo název firmy, na konci uveďte nějaký kontakt - email nebo telefonní číslo.
-U celých motorek vždy uveďte, jaké má papíry.
Děkujeme za dodržování pravidel.
Ivošák

Připojení lodi

Nový příspěvek od Ivošák »

Dobrý den na fóru, mám Dněpr MT-11 registrovaný jako solo. Jasně že to už je divné. Jakým způsobem by mohla jít oficiálně přidat do papírů loď? Díky za nápady.
Uživatelský avatar
Davy
Příspěvky: 805
Registrován: 20 črc 2012, 09:23
Bydliště: Lovosice a Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Připojení lodi

Nový příspěvek od Davy »

Pises do spatny rubriky.
Zkus oslovit oficialniho dealera, tzn. Pavla Kuceru, at ti napise lejstro ze MT11 je motorka se sajdou a s tim pak na registr ze v papirech mas chybu a at to opravej.
Davy
Dněpr MT11 r.v.2001
davidovo.hys.cz
MarenaXT
Příspěvky: 6
Registrován: 03 čer 2016, 10:49

Re: Připojení lodi

Nový příspěvek od MarenaXT »

Zdravím, podobnou záležitost jsem řešil minulý týden. Mám origo solo Dněpra,takže MT-19 a připojil jsem sajdu. Od pana Kučery jsem dostal potvrzení,že origo sajda,připojena tak jak má být a s tím papírem jsem došel na úřad a mám zapsáno. Takže už jezdím legálně.
Odpovědět