proč to nikdo nechce?

Vyrábíte nebo prodáváte něco na Dněpry, Uraly?
Pravidla fóra
Komerční nabídky. Zde nabídněte Vaše zboží.
Dodržujte prosím následující pravidla:
-Nabízejte zde POUZE věci úzce související se stroji Dněpr, Ural, K750, M72, MV650/750. Nabídky nesouvisejících služeb a zboží budou mazány.
-Více druhů zboží nabízejte v jednom inzerátu, odděleno na řádcích pod sebou.
-U každého zboží uveďte vždy konečnou cenu včetně daní.
-Změny v dostupnosti a nabídce provádějte editací inzerátu, nikoliv zakládáním nového nebo příspěvkem v diskuzi. Diskuze k inzerátu slouží především k dotazům potenciálních zákazníků.
-V každém inzerátu uvádějte na začátku textu celé své jméno nebo název firmy, na konci uveďte nějaký kontakt - email nebo telefonní číslo.
-U celých motorek vždy uveďte, jaké má papíry.
Děkujeme za dodržování pravidel.
petr711

proč to nikdo nechce?

Nový příspěvek od petr711 »

Čekal jsem větší zájem o motocykl s českými papíry,kde je chyba že motorku ještě neprodal? Kdyby byly platne papiry asi bych ji bral,co vy na to? http://motorky.bazos.cz/inzerat/5734722 ... W-JAWA.php]
Uživatelský avatar
Michal
Příspěvky: 1123
Registrován: 14 led 2011, 21:43
Bydliště: Károv, Středočeský kraj

Re: proč to nikdo nechce?

Nový příspěvek od Michal »

Přesunuto. Protože dle popisu v inzerátu se prodávájící zabývá obchodem s ojetinama, patří to do komerčních nabídek.

Nikdo to dosud nekoupil zřejmě protože stav a hodnota stoje nikomu za inzerovanou cenu nestojí.
Na mě působí podezřele ta SPZ. Vypadá divně, je nějaká menší a není na ni červená nálepka ačkoliv v inzerátu je uvedena STK.
By my deeds I honor him, flat twin.
Michal "Potápka" :-)

Днепр 650 Молодежный Чоппер (КМЗ-8.157.022) 2002г.
Урал 750 Спортсман (2WD) 2005г.
Spo.On
Příspěvky: 45
Registrován: 24 črc 2015, 17:07

Re: proč to nikdo nechce?

Nový příspěvek od Spo.On »

Podle mě je to veteránská SPZ a trochu posunuté barvy na fotce... proto nezájem, papíry musíš udělat znovu...
Dněpr MT10-36
Uživatelský avatar
Jirka-MT9
Příspěvky: 871
Registrován: 08 úno 2011, 02:07
Bydliště: Janovice nad Úhlavou

Re: proč to nikdo nechce?

Nový příspěvek od Jirka-MT9 »

Na mne to působí jako GO udělaná stříkací pistolí. Vše kromě pneumatik stříknuto jednou barvou, aby to vypadalo, ale nebyla s tím moc velklá práce. Barva schová vše a nový majitel ať si to třeba hodí.
Jarda
Příspěvky: 321
Registrován: 21 led 2011, 22:58
Bydliště: Pacov

Re: proč to nikdo nechce?

Nový příspěvek od Jarda »

Tak já osobně bych za ty prachy nečekal nic jiného,než odzdobit,opískovat,polejt barvou atd.Pokud to má CZ tp,což je otázka,tak to tu cenu má,přeci jen káčko s notama do 40tis.není špatný.Kdybych na to měl podmínky,asi bych do toho šel (samozřejmě s CZ TP).
Uživatelský avatar
Jirka-MT9
Příspěvky: 871
Registrován: 08 úno 2011, 02:07
Bydliště: Janovice nad Úhlavou

Re: proč to nikdo nechce?

Nový příspěvek od Jirka-MT9 »

Hmm, já se domnívám, že to je pouze nastříkané. Vsadil bych, že o nějakém pískování se tomu stroji ani nezdálo. Vyndat motor, nastříkat a vrátit motor - takhle bych to tipoval já. Ale možná se mýlím. Ta cena pokud to je s notama je asi normální, jen mi přijde divné, že to prodává překupník a má to noty. Asi bych byl velmi obezřetný při koupi.
Jarda
Příspěvky: 321
Registrován: 21 led 2011, 22:58
Bydliště: Pacov

Re: proč to nikdo nechce?

Nový příspěvek od Jarda »

To já mám na mysli,po koupi rozebrat,opískovat,poctivě nastříkat,GO motoru,převodovky atd.
Uživatelský avatar
arno77
Příspěvky: 453
Registrován: 01 kvě 2011, 20:27
Bydliště: Opavsko

Re: proč to nikdo nechce?

Nový příspěvek od arno77 »

No je to ten odborník co prodává toho dněpra téměř za čtvrt mega, už to tu někde bylo.
Když se podíváte na všechny jeho nabídky, uvidíte že tam nabízí asi tři ruské motorky vše na CZ papírech, divné ne??
Buď kecá a nebo přišel na způsob jak jak to přihlášet u nás, nebo má někde dost dobrý kontakt na úřadě.. :shock:

http://www.bazos.cz/hodnoceni.php?mail= ... eno=Konrad
M-72
Jenda
Příspěvky: 67
Registrován: 15 črc 2015, 21:03

Re: proč to nikdo nechce?

Nový příspěvek od Jenda »

arno77 píše:No je to ten odborník co prodává toho dněpra téměř za čtvrt mega, už to tu někde bylo.
Když se podíváte na všechny jeho nabídky, uvidíte že tam nabízí asi tři ruské motorky vše na CZ papírech, divné ne??
Buď kecá a nebo přišel na způsob jak jak to přihlášet u nás, nebo má někde dost dobrý kontakt na úřadě.. :shock:

http://www.bazos.cz/hodnoceni.php?mail= ... eno=Konrad
Hlavně když má u inzerátu fotku s erzetou z nákladáku.
Protože u motocyklů se emise (zelená kontrolní nálepka) neměří :roll: :roll: :roll: :roll:
Obrázek
Odpovědět