Snímač pro zapalování Ural UKTUS jednodílný

Zde nabídněte k prodeji to co již nepotřebujete.
Pravidla fóra
Individuální prodej a poptávky všecho souvisejícího se sovětskými stroji.
Pro zachování přehlednosti prosím dodržujte následující pravidla:
-Pokud s tím obchodujete, použijte prosím další sekci, je to zdarma.
-Název tématu začínejte písmeny "P:" (prodám), nebo "K:" (koupím), případně "V:" (vyměním).
-Následuje vždy název prodávané věci. Pokud je věcí víc, tak souhrnné označení (např "Díly MT11/16").
-Do textu inzerátu rozepište jednotlivé prodávané věci na řádky pod sebe, za ně uvádějte buďto cenu, nebo "dohodou". Všechny nabízené díly uvádějte do jednoho inzerátu.
-Používejte tlačítko "Upravit" pro inzerátu dotazu - přidávání dalších položek.
-Kdykoliv některý díl ze seznamu prodáte, dopište na řádek na něj "PRODÁNO", nemažte jej.
-Pokud prodáte všechny položky inzerátu, editujte název inzerátu a nahraďte "P:" označením "PRODÁNO:". Případně "KOUPENO:", pokud to byl poptávkový inzerát.
-U celých motorek vždy uveďte, jaké má papíry.
Děkujeme za dodržování pravidel.
Fort
Příspěvky: 168
Registrován: 31 led 2014, 22:23
Bydliště: Písek

Snímač pro zapalování Ural UKTUS jednodílný

Nový příspěvek od Fort »

Řešil jsem problém se zapalováním do Urala 750 – mám typ UKTUS IV/V ještě s pertlovaným snímačem otáček.
Klasicky se mi rozpertloval právě v zimě na výjezdu z Prahy na Strakonickou.
Takže hledání svářečky, svařování atd.
Později jsem si začal shánět nový výrobek a když jsem zjistil, že na eBay je tento k dostání od Ušounů za pouhých 103 dolarů, tak jsem požádal společnost WTR PRECISION – kolegů nemocných dodržováním extrémní přesnosti.
V současnosti, když mi těch pár vyrobených kusů lidé, kterým nesmím odmítnout, rozebrali, mi zůstal můj náhradní díl.
Na obrázcích vidíme původní již svařovaný, zmíněný precizní a americký díl.
Prodám, protože v současnosti řeším jiný - mnohem dražší díl.
Samozřejmě ne za sto dolarů, ale je vyroben z materiálu pro leteckou, kosmickou a lékařskou techniku - s velkou přesností, zlatá povrchovka, laserový popis. Eventuálně ho mohu namontovat a odladit.
Je to řešení jednou pro vždy a s garancí, že v současnosti neexistuje na planetě kvalitnější.
Mohu poslat lepší fotografie - šetřil jsem tu místo.
Přílohy
Snímače.jpg
Odpovědět