M 72 tachometr

Zde nabídněte k prodeji to co již nepotřebujete.
Pravidla fóra
Individuální prodej a poptávky všecho souvisejícího se sovětskými stroji.
Pro zachování přehlednosti prosím dodržujte následující pravidla:
-Pokud s tím obchodujete, použijte prosím další sekci, je to zdarma.
-Název tématu začínejte písmeny "P:" (prodám), nebo "K:" (koupím), případně "V:" (vyměním).
-Následuje vždy název prodávané věci. Pokud je věcí víc, tak souhrnné označení (např "Díly MT11/16").
-Do textu inzerátu rozepište jednotlivé prodávané věci na řádky pod sebe, za ně uvádějte buďto cenu, nebo "dohodou". Všechny nabízené díly uvádějte do jednoho inzerátu.
-Používejte tlačítko "Upravit" pro inzerátu dotazu - přidávání dalších položek.
-Kdykoliv některý díl ze seznamu prodáte, dopište na řádek na něj "PRODÁNO", nemažte jej.
-Pokud prodáte všechny položky inzerátu, editujte název inzerátu a nahraďte "P:" označením "PRODÁNO:". Případně "KOUPENO:", pokud to byl poptávkový inzerát.
-U celých motorek vždy uveďte, jaké má papíry.
Děkujeme za dodržování pravidel.
Uživatelský avatar
arno77
Příspěvky: 453
Registrován: 01 kvě 2011, 20:27
Bydliště: Opavsko

M 72 tachometr

Nový příspěvek od arno77 »

Sháním tento typ tachometru, nebo jen ciferník, pouze originál, děkuji za nabídky
Přílohy
tacho.PNG
2.jpg
2.jpg (37.78 KiB) Zobrazeno 3013 x
M-72
V i c i

Re: M 72 tachometr

Nový příspěvek od V i c i »

Tak mě by z tohoto tacho zase zajímal pouze rámeček, na stavu chromu nezáleží. Mám ho popraskaný. :D
Uživatelský avatar
arno77
Příspěvky: 453
Registrován: 01 kvě 2011, 20:27
Bydliště: Opavsko

Re: M 72 tachometr

Nový příspěvek od arno77 »

V i c i píše:Tak mě by z tohoto tacho zase zajímal pouze rámeček, na stavu chromu nezáleží. Mám ho popraskaný. :D
Vyměním rámeček za takový ciferník :-D
M-72
dušan
Příspěvky: 15
Registrován: 28 úno 2016, 22:39

Re: M 72 tachometr

Nový příspěvek od dušan »

Zkuste oslovit" montyjawa".měli by dělat kompletní renovace těchto tachometrů se šikmým vývodem,mimo jiné.třeba se nějak domluvíte. p.Šimek nebo p.Matějka
Odpovědět