Balík z Polska

Nevíte kde něco speciálního sehnat? Podařilo se vám něco špatně sehnatelného koupit, nebo jste to zahlédli?
Pravidla fóra
Nedaří se Vám něco sehnat? Zeptejte se, možná to někdo z nás už někde viděl.
Zuchnoff
Příspěvky: 111
Registrován: 31 led 2013, 09:35
Bydliště: Zlín

Balík z Polska

Nový příspěvek od Zuchnoff »

IMG_20170405_214824.JPG
Dnes mě došla zásilka z Polska, hlavně přední kyvka a elektrický svazek,tak se to snad pohne dopředu a brzy vyjedu.
Rusko není stát,to je životní styl.
junior613
Příspěvky: 3
Registrován: 06 lis 2016, 21:49
Bydliště: Pezinok SVK

Re: Balík z Polska

Nový příspěvek od junior613 »

z akej stranky ste kupovali ??
Zuchnoff
Příspěvky: 111
Registrován: 31 led 2013, 09:35
Bydliště: Zlín

Re: Balík z Polska

Nový příspěvek od Zuchnoff »

Rusko není stát,to je životní styl.
host
Příspěvky: 307
Registrován: 01 bře 2011, 08:51
Bydliště: Pardubice

Re: Balík z Polska

Nový příspěvek od host »

:twisted:
Doplním malé promo. Tento sklep polski mohu za sebe velmi doporučit. Ceny mírné, až ve srovnání s konkurencí někde zlomkové za identické zboží (nekupoval jsem žádné speciality,jen spotřebák). Navíc vstřícnost při nedopatrenim vzniklé reklamaci (došlo cosi jiného, než jsem objednal). Dodali správný kus obratem a ten špatný nechtěli vrátit - jako revanš a omluvu.
Dněpr MT12
Honda CM400T
Honda XBR 500
ČZ 175/1938
JČZ 150
...a další stvůry
Uživatelský avatar
Lukas
Příspěvky: 38
Registrován: 14 kvě 2012, 10:01

Re: Balík z Polska

Nový příspěvek od Lukas »

Ahoj. Jak to bylo s platbou, bylo možné na dobírku nebo převodem ?
Díky.
M 72
Zuchnoff
Příspěvky: 111
Registrován: 31 led 2013, 09:35
Bydliště: Zlín

Re: Balík z Polska

Nový příspěvek od Zuchnoff »

Tak to si už nepamatuji,je pomalu už rok.Teď tam nakupujeme přímo v Polsku, někteří prodávající jsou ochotní dovést díly na smluvené místo na dálnici aby jsme s ní nemuseli sjet a někde je pracně hledat.
Rusko není stát,to je životní styl.
kubahlava
Příspěvky: 10
Registrován: 09 led 2022, 20:45
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Balík z Polska

Nový příspěvek od kubahlava »

Zdar,
obnovuji téma, udělal jsem objednávku z Alermoto a vybral platbu převodem. Nelze mi ale zaplatit, banka mi nebere Swift a nelze mi dát jejich číslo účtu při vybrání země.
Nemáte nějaký zkušenosti co a jak? Nebo to takto nelze a musí se platit přes PayU?
Díky
KMZ K750 1968
KMZ K750 1960 Kyjev
Uživatelský avatar
Michal
Příspěvky: 1123
Registrován: 14 led 2011, 21:43
Bydliště: Károv, Středočeský kraj

Re: Balík z Polska

Nový příspěvek od Michal »

Tento dotaz položte své bance. Jistě mají i telefonní infolinku. My vám s tím těžko můžeme pomoct.
Buďto máte na prodejce IBAN - to je mezinárodní forma čísla obsahující identifikaci země, banky a čísla účtu,
nebo máte SWIFT - obsahuje jen identifikaci země a banky - k tomu potřebujete číslo účtu v té bance.
Buďto má banka problém s internetovým bankovnictvím a budete muset zadat platbu někde na pobočce, nebo je to nějaká předpotopní banka, co z běžného účtu takovou platbu neumožňuje.
Každopádně pořebujete SEPA platbu - je to stejné jako jiný mezinárodní převod peněz, ale v Eurech v rámci EU - je regulovaný EU a musí být za stejný poplatek jako domácí mezibankovní platby. Nejspíš ho banka musí poskytovat povinně, ale nejsem bankéř abych znal podrobnosti.
By my deeds I honor him, flat twin.
Michal "Potápka" :-)

Днепр 650 Молодежный Чоппер (КМЗ-8.157.022) 2002г.
Урал 750 Спортсман (2WD) 2005г.
kubahlava
Příspěvky: 10
Registrován: 09 led 2022, 20:45
Bydliště: Ústí nad Orlicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Balík z Polska

Nový příspěvek od kubahlava »

Ahoj,
Prodejce poslal nakonec přesné platební údaje, plus nepřehledná platba v bance. Den to neslo, najednou odesláno. Ale díky za info
KMZ K750 1968
KMZ K750 1960 Kyjev
Odpovědět