Burza Wroclav

Nevíte kde něco speciálního sehnat? Podařilo se vám něco špatně sehnatelného koupit, nebo jste to zahlédli?
Pravidla fóra
Nedaří se Vám něco sehnat? Zeptejte se, možná to někdo z nás už někde viděl.
vraťa
Příspěvky: 14
Registrován: 19 říj 2011, 21:40

Re: Burza Wroclav

Nový příspěvek od vraťa »

Davy píše:Jedete tam nekdo? Potreboval bych zjistit esli a za kolik by se tam dala sehnat predni kejvackova vidla na Dnepra, abych vedel esli se mi vyplati tam priste jet.
Vidlici jsem tam koupil za 1300zl, byla s blatníkem, brzdovým štítem, tlumičema a držákama na světlo. Kvalita nic moc všechny sváry se museli převařit, ale fungovat snad bude ;)
Co jsem koukal tak jsem tam viděl ty vidle tři jedna bez tlumičů a blatníku za 1400zl a pak jednu komplet za 1500zl.
Uživatelský avatar
Davy
Příspěvky: 805
Registrován: 20 črc 2012, 09:23
Bydliště: Lovosice a Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza Wroclav

Nový příspěvek od Davy »

dik
Davy
Dněpr MT11 r.v.2001
davidovo.hys.cz
Uživatelský avatar
bobanbob
Příspěvky: 251
Registrován: 28 led 2011, 23:09
Bydliště: Okres Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza Wroclav

Nový příspěvek od bobanbob »

Jestly mi nekecá překladač tak tuto neděli je wroclav 8-)
kunak
Příspěvky: 32
Registrován: 22 dub 2013, 11:08

Re: Burza Wroclav

Nový příspěvek od kunak »

Byl jsem tam 17.11 a musím konstatovat, že Chotusice jsou lepší a řekl bych i větší(aspoň tuhle neděli tedy 100%)
Nabídka dílů je stejná, jsou tam ti stejní prodejci co v Chotusicích (+ asi 3 navíc), ceny stejné s min rozdílem jako u nás.
Upřímně já byl velice zklamán :-)
Uživatelský avatar
Lucasbiker
Příspěvky: 20
Registrován: 14 zář 2013, 21:31
Bydliště: Říčany (Středočeský kraj)

Re: Burza Wroclav

Nový příspěvek od Lucasbiker »

Já teda naopak musím říct, že burza ve Wroclawi není vůbec špatná, nakoupil jsem tam asi za 3000,-Kč, bohužel jsem s sebou neměl víc peněz, jinak bych přivezl ještě fungl novou armádní převodovku se zpátečkou, která u jednoho stánku vyšla na 3100,-Kč!! V Chotuskách se prodávají tuším asi kolem 4500,- a to je sakra rozdíl. Jinak na Dněpry, Káčka apod. se tam sežene prakticky všechno, jen to chce obejít víc stánků a ptát se na ceny, poněvadž mezi stánky je občas cenovej rozdíl dost znatelnej. Něco málo jsem platil i v Eurech, prodejci s tím nemají problém a řekl bych že mě ani neokradli na kurzu.
K-750 (1969) Советский мотоцикл с коляской назван Коля
Uživatelský avatar
bobanbob
Příspěvky: 251
Registrován: 28 led 2011, 23:09
Bydliště: Okres Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza Wroclav

Nový příspěvek od bobanbob »

já tam nechal ješte víc a jako vždy spokojen jak polák vidí sliší čecha tak ho chce natáhnout musí se tam smlouvat :D

a Chotusice ? mno nevím byl jsem tam v létě a byl tam jen ten starej polák a zrovna měl prd... a pak jeden litevec který prodával díly ve stavu ve kterém je já vyhazuju nebo opravuju. tak nevím mno věc názoru..

ale písty včetně kroužků ruzné drobnosti a pakny :D včetně kompet věci na zadní převod jsem koupil radši u P. Kučery
Uživatelský avatar
fapeko
Příspěvky: 1262
Registrován: 19 zář 2011, 15:41
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Burza Wroclav

Nový příspěvek od fapeko »

Od jisté doby nevěřím polákovi ani ten nos mezi očima ! Chcou vydělat absolutně na všem ! A největší jejich perlička je ,když ti řekne že ten díl je ještě z armádních zásob a jako důkaz ti ukáže vyraženou ruskou hvězdu na tom dílů , kterou on tam předtím vyrazil :lol:
Takže jejich oblibené věty, že je to napevno originalne i jakost z wojskových zásob a že ti dává gvarancju na towary už na mne nějak neplatí. :D
Dněpr moto servis Ostrava
Opravy motocyklů M72,Dněpr,Ural
604 910 545
fapeko@seznam.cz
aladin
Příspěvky: 7
Registrován: 08 dub 2014, 12:43

Re: Burza Wroclav

Nový příspěvek od aladin »

Jede někdo 28.9. do wroclavi?
Odpovědět