Nabídka dokladů na M-72

Dovozy, přihlašování na bílé nebo zelené značky, přestavby.
Pravidla fóra
Zveřejněte své zkušenosti s papírováním, ptejte se, jak co papírově vyřešit a zda to vůbec oficiálně jde.
Uživatelský avatar
arno77
Příspěvky: 453
Registrován: 01 kvě 2011, 20:27
Bydliště: Opavsko

Nabídka dokladů na M-72

Nový příspěvek od arno77 »

Našel jsem na netu nabídku dokladů na Emku z roku 58. Je to sice za raketu, ale jestli má nějaký emkař zájem...
Třeba prodávajícího ukecá o něco níž ;)
Přílohy
DOKLADY M-72.PNG
DOKLADY M-72.PNG (12.2 KiB) Zobrazeno 10302 x
M-72
Mirek
Příspěvky: 40
Registrován: 21 čer 2012, 09:11

Re: Nabídka dokladů na M-72

Nový příspěvek od Mirek »

To budu raději jezdit na veteránských, které udělám do 4 tis. Kč. a budu mít klid.
serpico-3
Příspěvky: 454
Registrován: 16 led 2013, 16:03

Re: Nabídka dokladů na M-72

Nový příspěvek od serpico-3 »

To máš pravdu, ale tak jak se veteránské papíry zneužívají, jistě nastane doba, že to koumáci poserou všem..Máme nejbenevolentnější vyřízení papírů v okolí a podle toho se k tomu někteří chovají..Tady jeden debil s V3S jezdí na veteránský normálně pro firmu.. :(
Uživatelský avatar
arno77
Příspěvky: 453
Registrován: 01 kvě 2011, 20:27
Bydliště: Opavsko

Re: Nabídka dokladů na M-72

Nový příspěvek od arno77 »

Nepředpokládám, že by do těch dokladů za ty peníze někdo šel, jen jsem to sem chtěl hodit aby jste viděli, že lidi se dnes nebojí ničeho, ani výše zmíněné inzerce dokladů za 25 tisícovek.
Holt někteří jsou opravdu odvážní. ;)
M-72
Uživatelský avatar
Honda Wanderer
Příspěvky: 391
Registrován: 21 zář 2011, 07:55
Bydliště: kde končej brambory a začíná víno

Re: Nabídka dokladů na M-72

Nový příspěvek od Honda Wanderer »

Tak mě osobně přijde 25tis za bílé značky normální cena. A, že se dá čekat přitažení uzdy veteránských dokladů je taky pravda. Dneska jezdí na Véčkách kdejaký bastl, který vedle veterána ani nestál. Nerad bych byl špatným prorokem, ale až se začnou povinně vypisovat knihy jízd, jezdit se bude akorát s pozvánkama na akce, tak tyhle doklady budou stát 35tis. Je to otázkou akorát kdy si na to ten samozvanej estébák Huml zasedne, už toho ohledně dopravy zmrvil dost.
Don't give in without the fight!
Uživatelský avatar
Stopl
Příspěvky: 119
Registrován: 04 úno 2011, 11:21

Re: Nabídka dokladů na M-72

Nový příspěvek od Stopl »

Toto letí nahoru :o Před nějakejma rokama jsem dal za papíry na pětikilo 8000,- a skřípal jsem zubama :x Teď dáváme dohromady 250 Sportku a naštěstí byla za slušnou cenu i živejma papírama.
Uživatelský avatar
Soptík
Příspěvky: 286
Registrován: 19 črc 2011, 13:10
Bydliště: Náchod

Re: Nabídka dokladů na M-72

Nový příspěvek od Soptík »

Já na svoje Káčko dával za bílé značky 22.000,- Doklady jsou z r.61.
Přijde mi to jako normální cena. Samo že Véčka vyjdou levnějc, ale já chtěl bílý značky.
Jawa 350/640
Jawa 250/353
K-750
dudla
Příspěvky: 51
Registrován: 20 bře 2012, 18:06

Re: Nabídka dokladů na M-72

Nový příspěvek od dudla »

Já bych za to ty prachy dal,protože není nad bílé značky,ikdyž pojistka je drahší.Taky mám obavy že Véčka budou složitější......Koupil jsem tu moji s papírama a jsem štastný že je mám.Ale každý má na to svůj názor.
Jura_eMka
Příspěvky: 39
Registrován: 27 kvě 2011, 21:46
Bydliště: u Hradce Králové

Re: Nabídka dokladů na M-72

Nový příspěvek od Jura_eMka »

Já také preferuji u všech strojů bílé značky - nejsem zvědavý, aby mě někdo u testace poučoval, že tohle lze a toto ne, navíc, já chci jezdit a např u mé eMky by se třeba karburátory k65 nebo lampa z Kčka, zadní univerzální česká - stejnou však měli i v seriálu Černí Baroni na eMce(vlastně i motor mám Kčkový - sice torzo eMkového mám taky, ale ne čas teď na řešení) nemusely líbit, samozřejmě časem to zrenovuju ale letos chci pojezdit
eMka - čekal jsem na ni 17 let... no a je doma bratříček spodový K 750 i vrchový Ural se k nám nastěhoval, i IŽ už tady taky bydlí.....
KOVROVEC5
Příspěvky: 107
Registrován: 04 čer 2012, 11:12

Re: Nabídka dokladů na M-72

Nový příspěvek od KOVROVEC5 »

Ahoj,cena mi přijde na dnešní dobu normální,myslím že to za to prodá.
kolega kupoval nedavno za ty samé peníze doklady na Velorex a to ještě po dlouhém shánění.I na péráka už je dnes cena
15 - 20 tis.a to je motorka kterých jsou mraky...
Já mám též vše na bílých značkách.Jen první emku jsem měl na veter.,nevím už přesně co to stálo ale za tři roky přišla jakási novela zákona a vše se muselo dělat znovu!Tak už jsem to neobnovoval.To samé se může stát i dnes,kolega z klubu co dělá klubové testace nám na schůzi říkal že na posledním školení jim říkali že se množí případy zneužívání veter.dokladů je jen otázkou času kdy dojde k nějakému zpřísnění.
Osobně jsem nedavno viděl takovou tu americkou stavbu auta(tuším tomu říkají hot rod)která nemá s veteránem nic společného(snad jen přeřezanou karoserii)a měl na tom véčka a jezdí běžně v provozu...
Jinak s pov.ručení je to dnes volba pojišťovny,mám na všem normální SPZ a žádnou testaci.Platím - M 72 ,Zundapp ks 600 za 109 kč,DKW 350 za 36 kč,Jawa 550 za 12 kč.
serpico-3
Příspěvky: 454
Registrován: 16 led 2013, 16:03

Re: Nabídka dokladů na M-72

Nový příspěvek od serpico-3 »

Problém dnes je, že když se jede na STK k Dekře, tak zadají název motocyklu a naskočí jim snímek motocyklu ve všech pohledech..Což je průser, když máš jiné papíry, na jinou motorku. /samozřejmě velice podobnou/Doby, kdy k tomu přišel technik, šlápl na šaltpáku a povídá, nojo Zundapp, ty znám, tohle startování měly vždycky....jsou pryč.Ale od té doby, co se sem natahaly mraky motorek ze SSSR, je to problém, každý je chytrej jako rádio..Zlatý časy bez informací, dnes každej Lojza vykloubenej z nedodělané základky ví "všechno".. :o
serpico-3
Příspěvky: 454
Registrován: 16 led 2013, 16:03

Re: Nabídka dokladů na M-72

Nový příspěvek od serpico-3 »

A jen tak mimochodem, zarazilo mne, že údajně se solo motocyklem, který má v techničáku napsanou sajdu se údajně nesmí jezdit... :shock: ,
Uživatelský avatar
Soptík
Příspěvky: 286
Registrován: 19 črc 2011, 13:10
Bydliště: Náchod

Re: Nabídka dokladů na M-72

Nový příspěvek od Soptík »

Co Tě na tom zarazilo. Nemáš dodržený prakticky nic. Počet míst, šířka vozidla, váha, počet kol. To je jak kdyby jsi si udělal z čtyřdvéřovýho auta dvoumístný dvoudvéřový kabrio a pak se divil že tě policajti na silnici buzerujou :roll: :?:
Jawa 350/640
Jawa 250/353
K-750
serpico-3
Příspěvky: 454
Registrován: 16 led 2013, 16:03

Re: Nabídka dokladů na M-72

Nový příspěvek od serpico-3 »

Co mě zarazilo, že je to motocykl s přívěsným vozíkem..Tzn. že jde vozík snadno odvěsit a jezdit solo.Vždy to tak bylo, tak nevím, proč to nelze. Není to jako auto s korbou, kam dám bednu /nástavbu/.Kolikrát si koupíš nové moto a až pak si třeba necháš namontovat sajdu, napíšeš to do papírů, ale můžeš jezdit i se solem..Tvoje přirovnání je mimo mísu.. :(
Odpovědět