od Němec » 24 říj 2011, 16:03
Heidenau už se tu řešily někde - ty nájezdy vzhledem k váze motorky a toho, co se s těma gumama děje, mi přijdou celkem slušný - do hladka mi to trvalo cca 10tis km.
Silniční uralshiny mě vlastně ani nenapadlo kupovat, protože ty Heidenau K37 se chovaj na silnici k mý naprostý spokojenosti, tak ani nebyl důvod zkoušet něco jinýho.
ad foukání - u našich 750 uralů máme v příručce -
"předek 0,2 Mpa
zadek 0,28 Mpa
sidecar 0,25 Mpa
Při velkém zatížení motocyklu nebo při dlouhé jízdě po dálnici doporučujeme zvýšit tlak v pneumatikách o 0,02 "
zatáčky máš jedno - mě vyhodila levotočivá, Iva(nebo Ivoše? nick tady má "stopl") vynesla pravotočivá na protijedoucí auto. když jsem já volal Pavlovi, že jsem trefil značku, tak mě uklidňoval, že jinej člověk zrušil rám, takže jsem byl hned klidnější
mně hodně pomohlo letiště, máme ho za rohem - tam jsem si zkoušel limity tý motorky, pak už člověku v provozu nějaký to přizvednutí sajdy nevadí. co je asi nejhorší, tak zatáčky, který se najednou utáhnou, to pak je celkem zábava vejít se do svýho pruhu..
převodovka Herzog mi přijde ok, je slyšet cvakání rychlostí, ale přes zuby ne. spíš dělá problém spojka, kterou mám zkroucenou, takže úplně nevypne - v zimě když se někde zahrabu a potřebuju častěji řadit, tak pak už mi nejde řadit vůbec. následuje teda vypnutí motoru a řadím s vyplým. to samý stání na křižovatce, kdy to motorku posunuje dopředu. Pavel mi nechtěl věřit, že mi tam na místě nejde neutrál, nakonec to taky vzdal vypnul motor a zařadil neutrál tak

Bohužel bez znalosti, jak ta spojka vypadá, jsem ji zkraje dvakrát nebo třikrát potrápil, takže se to na ní asi podepsalo, tahání 170kg přívěsu to samý.
ad cena gum - Pavel nejlevnější není, ale doteď jsem kupoval u něj i s vědomím, že je dražší. Přeci jen od něj mám motorku, staral se v záruce solidně, tak se snažím nakupovat u něj, olej to samý. Majitelé bazarovek to mají jednoduchý - ty asi kupujou kde to vyjde levněji

Heidenau už se tu řešily někde - ty nájezdy vzhledem k váze motorky a toho, co se s těma gumama děje, mi přijdou celkem slušný - do hladka mi to trvalo cca 10tis km.
Silniční uralshiny mě vlastně ani nenapadlo kupovat, protože ty Heidenau K37 se chovaj na silnici k mý naprostý spokojenosti, tak ani nebyl důvod zkoušet něco jinýho.
ad foukání - u našich 750 uralů máme v příručce -
"předek 0,2 Mpa
zadek 0,28 Mpa
sidecar 0,25 Mpa
Při velkém zatížení motocyklu nebo při dlouhé jízdě po dálnici doporučujeme zvýšit tlak v pneumatikách o 0,02 "
zatáčky máš jedno - mě vyhodila levotočivá, Iva(nebo Ivoše? nick tady má "stopl") vynesla pravotočivá na protijedoucí auto. když jsem já volal Pavlovi, že jsem trefil značku, tak mě uklidňoval, že jinej člověk zrušil rám, takže jsem byl hned klidnější :D
mně hodně pomohlo letiště, máme ho za rohem - tam jsem si zkoušel limity tý motorky, pak už člověku v provozu nějaký to přizvednutí sajdy nevadí. co je asi nejhorší, tak zatáčky, který se najednou utáhnou, to pak je celkem zábava vejít se do svýho pruhu.. :)
převodovka Herzog mi přijde ok, je slyšet cvakání rychlostí, ale přes zuby ne. spíš dělá problém spojka, kterou mám zkroucenou, takže úplně nevypne - v zimě když se někde zahrabu a potřebuju častěji řadit, tak pak už mi nejde řadit vůbec. následuje teda vypnutí motoru a řadím s vyplým. to samý stání na křižovatce, kdy to motorku posunuje dopředu. Pavel mi nechtěl věřit, že mi tam na místě nejde neutrál, nakonec to taky vzdal vypnul motor a zařadil neutrál tak :) Bohužel bez znalosti, jak ta spojka vypadá, jsem ji zkraje dvakrát nebo třikrát potrápil, takže se to na ní asi podepsalo, tahání 170kg přívěsu to samý.
ad cena gum - Pavel nejlevnější není, ale doteď jsem kupoval u něj i s vědomím, že je dražší. Přeci jen od něj mám motorku, staral se v záruce solidně, tak se snažím nakupovat u něj, olej to samý. Majitelé bazarovek to mají jednoduchý - ty asi kupujou kde to vyjde levněji :D