tryskání mastných dílů

Vyrábíte nebo prodáváte něco na Dněpry, Uraly?
Pravidla fóra
Komerční nabídky. Zde nabídněte Vaše zboží.
Dodržujte prosím následující pravidla:
-Nabízejte zde POUZE věci úzce související se stroji Dněpr, Ural, K750, M72, MV650/750. Nabídky nesouvisejících služeb a zboží budou mazány.
-Více druhů zboží nabízejte v jednom inzerátu, odděleno na řádcích pod sebou.
-U každého zboží uveďte vždy konečnou cenu včetně daní.
-Změny v dostupnosti a nabídce provádějte editací inzerátu, nikoliv zakládáním nového nebo příspěvkem v diskuzi. Diskuze k inzerátu slouží především k dotazům potenciálních zákazníků.
-V každém inzerátu uvádějte na začátku textu celé své jméno nebo název firmy, na konci uveďte nějaký kontakt - email nebo telefonní číslo.
-U celých motorek vždy uveďte, jaké má papíry.
Děkujeme za dodržování pravidel.
comex
Příspěvky: 1
Registrován: 04 dub 2016, 13:07

tryskání mastných dílů

Nový příspěvek od comex »

I minimální kontaminace tryskacího materiálu olejem/stačí několik kapek/, mastnotou, představuje velkou komplikaci nejen pro následnou úpravu povrchu,např. lakování, ale pro tryskací stroj. Při tryskání dochází k odlupování a rozbíjení částic abraziva,které pak vytvoří jemný prach, který absorbuje mastnotu.Mastnota spolu s abrazivem cirkuluje v tryskacím stroji a mastnotu neustále přenáší na další a další výrobky. Zároveň dochází k zanášení stroje, filtrů, separace ,i přes nastavení doporučených hodnot, přestává fungovat tak, jak by měla.

Jsme oficiálním distributorem Německé firmy PantaTec pro ČR a SR. Jedná se o unikátní prostředek,který tento problém řeší. Unikátnost spočívá v jednoduchosti aplikace,využívá fyzikálních zákonitostí/není to chemický proces/, je neutrální, nehořlavý…

Přidává se přímo do tryskacího média,Ultimate na sebe naváže mastnotu a odvádí ji ven přes separátor. tryskací stroj zůstává čistý.

Prodlouží se životnost tryskacího materiálu,lopatek turbín, optimalizuje se separace tryskacího materiálu, zamezuje znečištění a ucpání filtrů,jejich životnost se několikanásobně prodlužuje,snižuje se spotřeba tryskacího materiálu i elektrického proudu a zlepší se kontrola celého tryskacího procesu.

Při jeho použití, odpadá nutnost čištění olejem znečištěných dílů před i po tryskacím procesu. Je možné použít jak na kovová, tak nekovová tryskací média.

Aditivum nachází uplatnění při výrobě kovových konstrukcí,výrobě kabin, nástaveb, manipulační techniky výrobě pružin, v lakovnách , při tryskání dílů pro letecký průmysl,automobilový průmysl, ve slévárnách hliníku, výrobě převodovek,náprav, výrobě Al disků, výrobě radiátorů, krbových vložek, při čištění forem, tryskání Al dílů a jejich slitin, ve výrobě zemědělských strojů, jak pro sběr, tak pro úpravu země, kontejnerů na odpad...Z tryskacího stroje je možné přejít přímo k finální úpravě povrchu.

Současně s aditivem nabízíme automatické dávkovače Injecto, které je možno i dodatečně připojit na všechna běžná tryskací zařízení. Samostatně lze ovládat z jednoho místa až 6 strojů. Podrobnosti rádi zašleme.

http://comexinternational.webnode.cz/

http://comex.mypage.cz/menu/pantatec-aditiva

malé tryskací boxy, vhodné při renovaci, opravě moto dílů

http://comex.mypage.cz/menu/tryskaci-kabiny-aymsa


Comex Int. s.r.o./Almen testy, peening/
Za mototechnou 971
15500 Praha 5
00420-602-227262

00420-2-51619993

comex@volny.cz
Naposledy upravil(a) comex dne 28 lis 2016, 12:58, celkem upraveno 1 x.
Dneprstein
Příspěvky: 612
Registrován: 21 led 2011, 12:28

Re: tryskání mastných dílů

Nový příspěvek od Dneprstein »

...a když tryskáte pískem, který se předtím suší butanovým hořákem, tak máte po problému, neb mastnota shoří...
Odpovědět