Dněpr MT 11

Zde nabídněte k prodeji to co již nepotřebujete.
Pravidla fóra
Individuální prodej a poptávky všecho souvisejícího se sovětskými stroji.
Pro zachování přehlednosti prosím dodržujte následující pravidla:
-Pokud s tím obchodujete, použijte prosím další sekci, je to zdarma.
-Název tématu začínejte písmeny "P:" (prodám), nebo "K:" (koupím), případně "V:" (vyměním).
-Následuje vždy název prodávané věci. Pokud je věcí víc, tak souhrnné označení (např "Díly MT11/16").
-Do textu inzerátu rozepište jednotlivé prodávané věci na řádky pod sebe, za ně uvádějte buďto cenu, nebo "dohodou". Všechny nabízené díly uvádějte do jednoho inzerátu.
-Používejte tlačítko "Upravit" pro inzerátu dotazu - přidávání dalších položek.
-Kdykoliv některý díl ze seznamu prodáte, dopište na řádek na něj "PRODÁNO", nemažte jej.
-Pokud prodáte všechny položky inzerátu, editujte název inzerátu a nahraďte "P:" označením "PRODÁNO:". Případně "KOUPENO:", pokud to byl poptávkový inzerát.
-U celých motorek vždy uveďte, jaké má papíry.
Děkujeme za dodržování pravidel.
Uživatelský avatar
da'Weed
Příspěvky: 171
Registrován: 07 črc 2013, 18:30
Bydliště: Brno Královo pole

Dněpr MT 11

Nový příspěvek od da'Weed »

Ahoj všem, zbavuju se svého dněpra, zde je inzerát z bazoše:
https://motorky.bazos.cz/inzerat/114714 ... r-mt11.php
(pro uživatele uralfora 10% sleva)

Dobrý den, přemýšlím nad prodejem svého Dněpra. Motor 650 OHV, český bílý SPZ, žádný dovoz z UA ani Polska, zakoupeno v ČR v roce 1994. Na moto je: Repas převodovky - nový olej, ložiska, gufera. Repas zadního převodu - nainstalována 10 zubá hruška - nejrychlejší převod, vyměněn unašeč, ložiska, kvalitnější gufero. Kola - 19 palcová, nový výplet, lak, duše, pneu. Nově potažené sedlo. Bezkontaktní zapalování, nové karburátory, motor přetěsněn, ale jak je u dněprů zvykem - trochu z něj teče, v motoru nový olej, nová hardyspojka, nová baterie, nové výfuky - rybiny, k motu 2 klíčky, nové svíčky. V TP jsou zapsaná 18 i 19 palcová kola. Do prodeje možná ještě udělám upravený alternátor ze suzuki swift, případně díly přiložím k motu. K moto je side, ale není zapsaná v TP, není problém připsat. Side je před renovací, rezavá podlaha, jinak celkem ok, původní sedačka se zámečkem. K motu přidám hromadu ND jako např: podvozek a blatník side, zadní blatník, programovatelné bezkontaktní zapalování od IGNITECH v hodnotě 3500, Moto alarm, altenátory, stojan, třetí ráfek také v komaxitu, svody na delší výfuky a pod., spousta drobotiny. Moto stálo delší dobu, chytá na první, ale je potřeba seřídit karburátory a předstih. Přední vidlice je zatuhlá a hlavní převod bude chtít po cca 200km dotáhnout. Moto mohu dovést po ČR za 7Kč/km při platbě za dopravu předem. Na motu není platná technická, ale jsem schopen udělat. MOTO NEBYLO NIKDY FOCENO NA STK - tudíž jej jde přestavět na model MT 9 s kulatou nádrží. V TP není napsán typ, ale označení pouze Dněpr 650. Štítek na předělání na MT 9 bych asi našel, měl jsem to v plánu udělat. O ceně jsem ochoten jednat, na prodej nespěchám a upřednostním nejvyšší nabídku. K vidění v Brně - krpoli. Na videu ukázka jízdy z minulého týdne: https://www.youtube.com/watch?v=fe3NQUE ... e=youtu.be
Přílohy
DSC_0279.jpg
Dněpr MT 11
Odpovědět