Dněpr MT-10 z Pl-úspěšně přihlášen

Dovozy, přihlašování na bílé nebo zelené značky, přestavby.
Pravidla fóra
Zveřejněte své zkušenosti s papírováním, ptejte se, jak co papírově vyřešit a zda to vůbec oficiálně jde.
Jarda
Příspěvky: 321
Registrován: 21 led 2011, 22:58
Bydliště: Pacov

Dněpr MT-10 z Pl-úspěšně přihlášen

Nový příspěvek od Jarda »

Tak dnes jsem si byl na úřadě pro spz a Tp.V srpnu jsem si sehnal Dněpra v Polsku,s manželkou jsme vyrazili do Štětína,tam slovo dalo slovo,naložil a hned jsem k tomu dostal Pl TP včetně spz a pojištění.Hned jsem kontaktoval p.Kučeru,bohužel jsem se zrovna trefil do období dovolené a srazů,tak jsem musel chvíli posečkat na výpis technických údajů.Mezitím jsem s PL tp byl na úřadě,kde řekli,že to přihlásit půjde a mimo jiné chtěli i vnější hluk vozidla ,načež jsem kontakoval Rozhraní a bylo mě řečeno,že se v tomto roce tato hodnota neudávala a pro jistotu to ještě bylo napsáno ve výpisu.Dojel jsem na stk Pelhřimov,tam jsme tuto informaci ještě ověřovali přes Dekru-technik volal do Dekry,tam potvrdili to,co řekl a napsal p. Kučera (ohledně toho hluku).Motocykl prošel bez větších problémů,poskládal jsem všechny dokumenty-tedy PL tp,zelenou kartu,výpis,protokol z stk a vyrazil na úřad a vše potom proběhlo bez problémů hlavně díky tomu výpisu,bez toho by to nejspíš nešlo.Tímto děkuji celému vedení SovMotCentr Rozhraní za pomoc při přihlášení mého motocyklu.Ted už mě jistě čekají jen statisíce kilometrů bez poruchy v nekonečných stepích na pomezí Vysočiny a Středočeského kraje.
Jedna věc mi ale vrtá hlavou,dostal jsem k PL tp i pojištění,které je psané na předchozího majitele,tak to ještě asi budu muset nějak zrušit,už nevím,co mi prodávající k tomu říkal a nejsem si jist,jestli jsem mu rozuměl.
Odpovědět